Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi

80-537 Gdańsk
ul. Wyzwolenia 9
tel: 800 170 700
fax: 58 511 15 20

 


Zrzeszenie Transportu Prywatnego w Gdańsku City Plus Neptun Taxi oferuje swoim klientom usługi w zakresie transportu osobowego najwyższej jakości świadczone przez naszych kierowców. Z każdym rokiem rozwijamy poziom świadczonych usług na rzecz klientów indywidualnych jak i firm mających swe siedziby na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. City Plus Neptun Taxi prowadzi działalność gospodarczą . Dla firm współpracujących z nami wystawiamy faktury VAT za wszystkie usługi.

Dysponujemy ponad 700 samochodami osobowymi zachodnich marek w tym samochody kombi oraz busy do przewozu większej ilości klientów. Jesteśmy w stanie obsłużyć największą ilość zamówień. Czterokrotnie wygraliśmy przetarg zorganizowany w Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Marszałkowskim na obsługę wyborów. Większość kierowców naszej firmy posiada dobrą znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Samochody nasze zostały wyposażone w najnowocześniejszy system łączności radiowo-cyfrowej oparty na bazie komputerowej, dający znacznie sprawniejszą obsługę zamówień, gwarantujący szybkość i punktualność przejazdów, a także pozwalający na porozumiewanie się kierowcy z centralą w systemie cyfrowym.
City Plus Neptun Taxi Gdańsk - nr 1 w Trójmieście

zakupy na telefon
przesyłki kurierskie
realizacje recept
obsługa uroczystości, zjazdów i konferencji
doręczanie kwiatów oraz innych prezentów
przewóz dzieci
holowanie pojazdów
zlecenia stale
przewozy z / na lotnisko


Na życzenie klienta istnieje możliwość podstawienia ujednoliconej floty samochodów jednej marki, a nawet koloru. Kierowcy mogą być ubrani w sposób zunifikowany, stosowny do okoliczności. Mogą porozumiewać się w językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zaufały nam dyrekcje strategicznych punktów w Trójmieście:
Port Lotniczy
Baza Promowa Westerplatte
hotele
Superkino Krewetka
hipermarkety budowlane: Castorama, Praktiker, Leroy Merlin, Auchan
szpitale: Akademia Medyczna, Szpital Św.Wojciecha, Swissmed Gdańsk

 

przewóz osób, taryfa, taxi, taxi na telefon, taxi karty płatnicze, taksówka, taxi bus, zakupy na telefon, realizacje recept, obsługa uroczystości, zjazdów i konferencji, doręczanie kwiatów oraz innych prezentów, przewóz dzieci, holowanie pojazdów, zlecenia stale, przewozy z / na lotnisko, komunikacja, transport pasażerski, taksówkarze,