"Zbuta" Sp. z o.o.

58-300 Wałbrzych
al. Wyzwolenia 9 /2a
tel: 74 846 16 94
fax: 74 843 48 03

 

Przez wszystkie lata naszej działalności staraliśmy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie organizowania imprez dla dzieci i młodzieży oraz dla osób indywidualnych jak również w zakresie świadczenia usług transportowych. Firma posiada 4 autokary wysokopokładowe marki:
- VAN HOOL T 815 z WC, barkiem, klimatyzacją i TV posiadający 51 miejsc (49+1+1)
- EOS 100 z WC, klimatyzacją, barkiem i TV posiadający 55 miejsc (53+1+1).
- EOS 200 z WC, klimatyzacją, barkiem, TV posiadający 51 miejsc (49+1+1).
- SCANIA IRIZAR z WC, Klimatyzacją, Barkiem, TV posiadający 51 miejcs (49+1+1).
- Bus Mercedes Sprinter z 2008 r. z klimatyzacją, posiadający 21 miejsc (20+kierowca)

Ponadto w ofercie firmy sa również 2 autokary niskopokładowe do przewozu 55 i 57 osób.

Naszym niewątpliwym atutem jest posiadanie wszystkich wymaganych prawem polskim koncesji i zezwoleń zarówno w zakresie organizowania imprez turystycznych, jak i prowadzenia przewozów krajowych i zagranicznych.

* Oferty indywidualne: wczasy w Polsce i za granicą, wycieczki, obozy, kolonie, imprezy integracyjne dla firm.
* Oferty szkolne: wycieczki jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe, Zielone Szkoły, zimowiska, wycieczki czterodniowe.
* Przewozy: bilety lotnicze, bilety autokarowe, transport własny. Posiadamy pełne uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego, świadczy o tym posiadany przez nas Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych.

Jako firma z długim stażem działalności na rynku lokalnym i regionalnym dobrze znamy specyfikę branży turystycznej przede wszystkim w najbliższym otoczeniu i dostosowujemy naszą ofertę do jej potrzeb. Staramy się, aby przez dobrą jakość naszej oferty i jej atrakcyjność cenową zdobywać nowych klientów dla firmy oraz podtrzymywać więź ze "starymi" klientami.

 

wycieczki krajowe, wycieczki zagraniczne, wczasy, kolonie, obozy, przewozy autokarowe, przewózy międzynarodowe, wynajem autokarów, bilety lotnicze i autokarowe, Wałbrzych, imprezy integracyjne dla firm, zimowiska, turystyczne agencje, biura podróży,