Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

78-600 Wałcz
ul. Budowlanych 9
tel: 67 258 44 35
fax: 67 258 32 21

 

Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Wałczu to solidna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie krajowych przewozów osobowych, posiadająca licencję na przewozy zagraniczne.
Stawiamy na bezpieczeństwo naszych pasażerów, wysoką jakość naszych usług, zapewniając jednocześnie wysoki standard wyposażenia naszych autokarów. Podróż z nami jest zawsze wygodna i spokojna. Gwarantują to doświadczeni, profesjonalni i uprzejmi kierowcy. Nasza oferta jest przyjazna dla klienta. Zapewniamy konkurencyjne stawki, dopasowane do indywidualnych potrzeb, W wielu przypadkach udzielamy również atrakcyjnych rabatów. Autobusami turystycznymi obsługujemy przewozy krajowe i zagraniczne, szkolne lub pracownicze jak: wycieczki, imprezy okolicznościowe, integracyjne, targi, szkolenia itp.. Prowadzimy wynajem na rodzinne wyjazdy, wesela, przyjęcia, zjazdy, pogrzeby i inne rodzinne okoliczności.
Od wielu lat wykonujemy prostowanie ram w samochodach ciężarowych, naczepach i ciągnikach siodłowych.
Dajemy gwarancję dobrego wykonania. Stosujemy konkurencyjne ceny, rabaty oraz upusty dla stałych klientów. Dopasowujemy się do klienta pod względem cen i terminu wykonania.
Posiadamy certyfikat Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród - " Wielkopolska Jakość "

 

przewozy autokarowe osób, prostowanie ram, ciężarowe, przewozy autokarowe, samochody - ciężarowe, dostawcze - serwis,