Wichot Transport

52-014 Wrocław
ul. Opolska 188
tel: 71 341 19 87
fax: 71 341 19 87

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz przygotowaną przez nas ofertą.

Firma rozpoczęła działalność 1991r. i od tamtego czasu nieprzerwanie świadczy usługi transportowe na rynku krajowym i międzynarodowym. Na czele firmy stoi jej założyciel Andrzej Wichot, który wraz ze współpracownikami określa cele i tworzy strategie działalności.

Posiadamy wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu rzeczy. Kilkunastoletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy i niezawodny tabor stanowią fundamenty naszej firmy, co wraz z indywidualnym i podmiotowym podejściem do każdego kontrahenta gwarantuje wysoką jakość naszych usług oraz pozwala spełniać misje przedsiębiorstwa:

"Realizacja procesów transportu i dystrybucji w sposób profesjonalny wraz z powiększaniem grona zadowolonych klientów".

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe pojazdami o ładowności do 25 ton i zróżnicowanej przestrzeni ładunkowej. W zależności od rodzaju zlecenia zapewniamy odpowiednie pojazdy minimalizując tym samym koszty klienta.

Segmenty działalności:
• obsługa logistyczna firm produkcyjnych i handlowych,
• transport krajowy,
• transport międzynarodowy,
• transport ładunków niebezpiecznych ADR,
• dystrybucja,
• spedycja.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, terminowość oraz prawidłową realizacje przewozu ładunków. Wszystkie przewożone towary są ubezpieczone do wysokości 300 000 USD. W zależności od potrzeb kwota OCP może zostać podniesiona na każdy transport.

Wszystkie pojazdy wyposażone są w łączność GSM, co pozwala na ciągły kontakt z kierowcami i monitorowanie przewozu.

Nasz tabor tworzą samochody sprawdzonych marek: Volvo, Daf, co wraz z idealnym stanem technicznym decyduje o ich niezawodności i pozwala zapewnić terminowość dostaw. Pojazdy spełniają normy ekologiczne EURO 4 oraz EURO 5, a także posiadają wyposażenie ADR i są przystosowane do przewozu ładunków niebezpiecznych.

Licencja na wykonywanie przewozu w krajach UE
Licencja na wykonywanie krajowego przewozu drogowego
Certyfikat kompetencji zawodowych
Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego

 

Usługi transportowe, transport krajowy, transport międzynarodowy, transport ładunków niebezpiecznych, transport ADR, spedycja, dystrybucja, transport samochodowy,