Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o.

54-203 Wrocław
ul. Legnicka 51 /53
tel: 71 321 96 50
fax: 71 322 28 78

 

Handel cementem i sypkimi materiałami wiążącymi w całej Europie.

Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela od 1966 roku świadczymy usługi na terenie całej Europy w zakresie handlu i logistyki cementu, zaprawy budowlanej, wapna i innych materiałów budowlanych.

Oprócz działalności na terenie Niemiec, ważnym filarem naszego przedsiębiorstwa jest handel międzynarodowy. Pomagamy klientom przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych oraz troszczymy się o ich dostawę do miejsca docelowego. Do logistyki, magazynowania i wysyłki do odbiorcy końcowego optymalnie wykorzystujemy wszystkie rodzaje transportu. Europejska sieć kolejowa umożliwia nam transport produktów za przystępną cenę i niezależnie od pogody oraz ruchu drogowego również na duże odległości. Wykorzystujemy własne wagony, które nadają się zarówno do przewożenia towaru luzem jak i workowanego. Nasze możliwości transportowe uzupełnia liczna flota samochodów ciężarowych. Nadaje się ona zarówno nie tylko do transportu wyrobów, ale również do załadunku i rozładunków pociągu lub statków .

Jakość za rozsądną cenę niezależnie od ilości

Dzięki naszym licznym kontaktom i ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży cementowej jesteśmy w stanie zaoferować wysoką / dobrą, najwyższą / jakość za rozsądną cenę w całej Europie. Zaopatrujemy nie tylko wielkie budowy lecz troszczymy się również o to, aby niewielkie zamówienia były realizowane na czas i z należytą dokładnością. Dzięki naszym centrom logistycznym i magazynowym w Niemczech, Szwecji i Polsce możemy zaoferować nasze wyroby w odpowiedniej cenie i ilości, niezależnie od wahań zapotrzebowania.

Dzięki zadowoleniu klientów staliśmy się największego importerem cementu w Niemczech.
Potwierdza to fakt, że nawet w czasie spadku koniunktury budowlanej byliśmy w stanie zachować naszą pozycję i konsekwentnie się rozwijać.

Przekonajcie się Państwo sami o jakości naszych świadczeń!


Dzięki zadowoleniu naszych klientów, do których należą w przeważającej części firmy budowlane i przewozowe, wytwórnie prefabrykatów oraz markety budowlane, udało nam się uzyskać znaczące udziały na rynku niemieckim oraz w krajach sąsiednich. Podążając za tym trendem będziemy również w przyszłości inwestować w naszą logistykę w kraju i za granicą. Pozwoli nam to na elastyczną i długoterminową na każdą zmianę na rynku cementowym i pozostać sprawdzonym partnerem dla naszych klientów i dostawców.
Świadczymy usługi na terenie całej Europy w zakresie handlu i logistyki cementu, zaprawy budowlanej, wapna i innych materiałów budowlanych.

Paleta produktów

Cement
CEM I 52,5 R
CEM I 42,5 R
CEM I 42,5 R-NA
CEM I 42,5 N-NA
CEM I 42,5 N - cement portlandzki biały
CEM II/B-S 52,5 N
CEM II/B-S 42,5 R
CEM II/B-S 42,5 N
CEM II BS 42,5 N-NA
CEM II/A-LL 42,5 R
CEM II A-LL 42,5 N-NA
CEM II /A-V 42,5 N
CEM II B-S 32,5 R
CEM II B-M (S-V) 32,5 R
CEM II B-M (V-LL) 32,5 R
CEM II B-M (S-LL) 32,5 R
CEM III/A 32,5 N LH
CEM III/A 42,5 N - HSR/NA
CEM III/A 32.5 N-LH/HSR/NA

 

budowlane materiały - cement, wapno, spedycja,