Usługi Transportowe Krzysztof Gącerz

58-379 Jaczków
Jaczków 19 /2
tel: 74 880 30 96
fax: 74 880 30 96

 

Jesteśmy firmą transportową, która działa w branży nieprzerwanie już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w usytuowanym w pobliżu glównej drogi Jaczkowie koło Kamiennej Góry. Nasz tabór wykonuje wszelkie usługi spedycyjne zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Wszystkie przyjmowane zlecenia są dokładnie i indywidualnie rozpatrywane co umożliwia maksymalne podniesienie poziomu jakości usług w stosunku do każdego klienta. Nasza firma gwarantuje profesjonalizm oraz sprawną i szybką realizację zamowień.

Kierowcy są doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani. Liczne zlecenia pozwalają im zdobyć dodatkowe doświadczenie na trasie, a nowoczesne i niezawodne pojazdy gwarantują sprawny i bezpieczny transport przewożonych towarów. Telefoniczny kontakt z kierowcami umożliwia określenie ciąglej lokalizacji towaru w czasie rzeczywistym, co sprawia, iż mamy ciągłą kontrolę nad aktualnym przewozem.

Kilkanaście pojazdów, którymi dysponujemy z cała pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób, gdyż pragniemy przede wszystkim aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani wykonywanymi usługami. Powyższe czynniki sprawiają, że nasza oferta jest przystosowana do różnego typu oczekiwań, a my przez cały czas dbamy o ich błyskawiczną i bezproblemową realizację - przez 24 godziny na dobę.Nasz tabor wykonuje wszelkie usługi spedycyjne zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Wszystkie przyjmowane zlecenia są dokładnie i indywidualnie rozpatrywane, co umożliwia maksymalne podniesienie poziomu jakości usług w stosunku do każdego klienta. Nasza firma gwarantuje profesjonalizm oraz sprawną i szybką realizację zamówień.

 

transport, spedycja, usługi transportowe, transport międzynarodowy,