Usługi Przewozowe-Osobowe i Towarowe Misztour Misztal Stanisław

26-065 Rykoszyn
Rykoszyn 110
tel: 697 110 582

 

Doświadczenie
Od roku 1989 zajmujemy się profesjonalnie przewozem osób autokarami oraz minibusami. W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia naszej firmy. Przez cały ten okres zdobywaliśmy niezbędną wiedzę i praktykę, w tej dziedzinie. Doradzimy Państwu jaka drogę wybrać, przygotujemy szczegółową i rzetelną kalkulację, odpowiemy na wszystkie pytania związane z planowanym przejazdem.
Zaufanie
Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój, sygnujemy ją swoim nazwiskiem i od lat pracujemy na to, aby zawsze kojarzyło się z rzetelnością i dobrą marką. Wiele znanych firm już nam zaufało.
Wiarygodność
Wszystkie autokary, które prezentujemy na naszych stronach internetowych należą do naszej firmy, nie stosujemy tak częstych praktyk umieszczania zdjęć z katalogów autokarów, których przewoźnicy nie posiadają w swoim taborze. Oferty wyglądają imponująco, ale czy na pewno otrzymają Państwo autokar, który został zamówiony? Czy autokar prezentowany na stronie przewoźnika ma jego logo?

Oferta firmy Misztour
- przewóz osób w kraju
- wycieczki w kraju i zagranicą
- wycieczki szkolne
- przewozy na targi i wystawy
- obsługę transportową konferencji (konferencje)
- obsługę transportową wesela (wesele)
- obsługa transportowa imprez sportowych (imprezy sportowe)
- obsługa firm (transport)
- dowóz dzieci do szkoły i zajęcia sportowe
- dowóz pracowników do pracy

Ceny

Są jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę w podejmowaniu decyzji o wyborze przewoźnika, dobrze to wiemy. Dlatego staramy się szukać sposobów, na obniżanie kosztów działalności poprzez negocjacje cen paliw, części zamiennych, opłat za ubezpieczenia, utrzymywanie stabilności zatrudnienia, tak aby wciąż, pomimo, iż zakup autokaru to bardzo duży wydatek, nasze ceny były atrakcyjne oraz konkurencyjne. Należy pamiętać, że na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Tylko nowej generacji autokary wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz wiele dodatkowych, nowoczesnych systemów zapewnią bezpieczeństwo pasażerów.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów to jedna z głównych zasad, którą kierujemy się w naszej pracy, dlatego też:
- ściśle nadzorujemy przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
- posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym
- autokary posiadają ubezpieczenie NW, którym objęci są wszyscy nasi pasażerowie
- każdy kierowca ma stałą łączność z kierownictwem transportu, umożliwiającą natychmiastową reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach
- nasi kierowcy to prawdziwi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej

Komfort

Wszystkie pojazdy Misztour to pojazdy luksusowe, wyprodukowane z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Każdy autokar wyposażony jest w:
- automatycznie sterowaną klimatyzację
- rozkładane fotele lotnicze
- panoramiczne okna
- radio, cd, dvd z dwoma monitorami
- lodówkę oraz barek z gorącymi napojami
- toaletę z umywalką.

Wynajem autobusów, autobusy wynajem.

Posiadamy nowoczesne autokary, spełniające wszystkie wymogi komfortu i bezpieczeństwa pasażerów, najnowsze modele firmy IRIZAR oraz NEOPLAN. W zależności od wersji mogą przewozić 50-56 osób.

Wśród oferowanych pojazdów znajdą Państwo także klimatyzowane mikrobusy: 21-miejscowe Mercedesy Sprinter oraz 9-miejscowe mikrobusy Mercedes Vito.

Oferujemy także wynajem limuzyn, samochodów eleganckich i bezpiecznych, popularnych wśród dyplomatów, biznesmenów oraz niezastąpionych na imprezy okolicznościowych.

 

przewozy osób, transport osób, przewóz krajowy, przewóz zagraniczny, autokary, mikrobusy, wynajem limuzyn, przewóz wycieczek szkolnych, dowóz pracowników, wynajem eleganckich samochodów, przewozy autokarowe, firma transportowa, firma przewozowa, wynajem autokarów, wynajem busów, wynajem autobusów, autobusy wynajem.,