"Truck-Man" S.C.

76-200 Słupsk
ul. Kowalska 1 a
tel: 59 841 71 80
fax: 59 840 06 82

 

Jako doświadczona spedycja obsługująca ruch towarowy w kierunku Polska-Niemcy, Polska-Austria, Niemcy-Polska zapewniamy możliwie najkrótsze terminy dostaw ładunków do miejsca przeznaczenia. Profesjonalne doświadczenie i szczegółowa wiedza w dziedzinie transportu i spedycji międzynarodowej sprawia, że ładunki docierają do Klienta punktualnie – just in time.

W związku ze stałym rozwojem działalności spedycyjnej, pragniemy zaprosić do współpracy nowe firmy transportowe. Dlatego też chcielibyśmy nawiązać kontakt także z Państwa firmą.

Nasi partnerzy to międzynarodowe koncerny meblowe, gwarantujące dużą ilość przewozów przez cały rok. Dzięki temu rozliczenie finansowe ze zleceniobiorcami następuje w krótkim terminie od daty wpływy faktury – zawsze na czas. Współpracując z nami, możecie Państwo liczyć na stałą propozycję przewozu ładunków – w 90% mebli twardych w opakowaniach kartonowych, jak również mebli tapicerowanych.

Działamy od wielu lat na rynku przewozów ładunków eksportowych.
Dysponujemy wszelkimi typami samochodów ciężarowych. Przy całościowej obsłudze Klienta wspomaga nas ponad 400 firm transportowych z całej Polski. Z ich pomocą możemy zagwarantować podstawienie ciężarówki do załadunku w ciągu 24 godzin w dowolnym miejscu Polski lub Europy.
Miejsca załadunków zlokalizowane są głównie w miastach północnej części Polski m.in. w Miastku, Słupsku, Chojnicach, Chodzieży, Obornikach, Bydgoszczy, Szamotułach, Elblągu, Nowym Mieście Lubawskim, Olsztynie, szczytnie, Mrągowie, Biskupcu, Iławie, Hajnówce, Białej Podlaskiej i innych. Ładunki najczęściej przeznaczone do transportu przez ciągniki z naczepami dł. 13,6 – plandeki, zestawy, kofry oraz chłodnie. W ramach współpracy staramy się, aby ciągniki z krótszymi naczepami o dł. 12.0, 12.2, 12.6, 13.1 miały również możliwość załadunku.

Ze swojej strony oferujemy fachowość, doświadczenie, a także doskonałą organizację pracy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ruchu towarowego średnich i dużych firm, eksportujących towary głównie do państw niemieckojęzycznych oraz zrzeszonych w Unii Europejskiej.

 

przewóz ładunków eksportowych, przewóz ładunków, usługi transportowe, obsługa ruchu towarowego, dostawa ładunków, transport międzynarodowy, spedycja międzynarodowa, ładunki eksportowe, działalność spedycyjna, spedycja,