Transport Zimoch Andrzej Zimoch

98-300 Wieluń
os. Stare Sady 14 a
tel: 43 843 43 92
fax: 43 843 43 92

 

Firma powstała w 2000 roku. Zalożycielem i osobą prowadzącą firmę jest Andrzej Zimoch - osoba dysponująca bogatym doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku przewozowego. Zajmujemy się wykonywaniem usług transportowych na terenie całego kraju i Europy. Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich na samowyładowczych wywrotkach.

Decydując się na współpracę z nami zapewniacie sobie Państwo gwarancję profesjonalnych usług, polegających na terminowych dostawach, a także doradztwo spedycyjno transportowe.

Każdy przewożony ładunek w ruchu krajowym i międzynarodowym jest ubezpieczony w Towarzystwie Ubezpieczeniowym "Allianz", gwarantującym Państwu zwrot pieniędzy za poniesione ubytki lub straty w przewożonym materiale.

Charakterystycznymi cechami naszej pracy są:

- krótki czas realizacji
- punktualność
- troska o powierzony towar
- niezawodność
- efektywność
- konkurencyjne ceny

Specjalizujemy się głównie w transporcie materiałów sypkich, aczkolwiek nasze możliwości są o wiele większe, gdyż możemy przewozić również towary na paletach, a także ładowane od góry.

Nasza załoga składa się z wykwalifikowanej kadry sprawdzającej się w różnych sytuacjach.

Z kierowcami posiadamy stały telefoniczny kontakt. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż część naszego sprzętu jest przystosowana do przewozu materiałów w klasie ADR.

transport materiałów sypkich, transport, transport towarów na paletach, towary ładowane od góry

 

transport materiałów sypkich, transport, transport towarów na paletach, towary ładowane od góry, transport międzynarodowy,