TransCargo Poland Sp. z o.o.

93-582 Łódź
ul. Felsztyńskiego 50
tel: 42 648 26 80
fax: 42 648 76 91

 

Firma TransCargo została założona w 1994r. przez trzech kolegów. Działając przez wiele lat w branży zdobyli oni wiedzę, doświadczenie i stworzyli wizję niezbędną do prowadzenia własnej firmy. Od tego czasu, TransCargo i trzech pionierów - założycieli było świadkami stałego rozwoju firmy, co bez wątpienia jest zasługą pracowników, którzy również posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Wiemy więc jakimi ścieżkami podążać, znamy wszelkie pułapki i ryzyko na jakie możemy się natknąć i umiemy je omijać.

Obecnie flota TransCargo licy ponad 350 wozów, dysponuje supernowoczesnym biurem, bazą przeładunkową i zapleczem magazynowym. Tak więc nasza flota samochodowa wraz z kompetentnym personelem stanowią podstawę działalności TransCargo. Jesteśmy zdania, że tylko dzięki najwyższej jakości środkom transportu i budynkom kompetencje naszych pracowników mogą być w pełni wykorzystane. Dysponując właśnie takimi solidnymi podstawami jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem.

TransCargo - Twój Partner w Europie
Połączenie Wschód-Zachód
Tradycyjnie naszym głównym rejonem pracy była Europa Wschodnia. Dlatego też silny wzrost wymiany handlowej pomiędzy Wschodnią i Zachodnią Europą miał dla nas bardzo duże znaczenie. Poszerzenie granic UE na wschód przyczyniło się również do zintensyfikowania naszej działalności w kierunku zachodnim i zaowocowało pojawieniem się zupełnie nowych możliwości rozwojowych.

TransCargo jest europejskim operatorem logistycznym specjalizującym się przede wszystkim w szeroko pojętym transporcie drogowym i multimodalnym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie kontakty spedycyjne, rozbudowana sieć terminali i nowoczesny tabor, ale przede wszystkim profesjonalizm w działaniu i pełne poświęcenia zaangażowanie zgranego zespo

 

transport logistyka spedycja drobnica, transport samochodowy, transport międzynarodowy,