"Trans-Med" Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski

31-530 Kraków
ul. św. Łazarza 17
tel: 785 112 112
fax: 12 636 52 55

 

Nasza firma istnieje na rynku od 3 lutego 1999. Główną ideą jest pomoc pacjentom, których stan zdrowia, uniemożliwia transport innym środkiem lokomocji. Świadczymy usługi w zakresie: transport medyczny, transport chorych na terenie Krakowa, Polski oraz całej Europy. Priorytet w tej dziedzinie stanowi dla nas bezpieczeństwo i wygoda Klientów. Zapewniamy fachową obsługę medyczną, gdyż nasi wykwalifikowani pracownicy, są cyklicznie poddawani szkoleniom medycznym.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług medycznych dla klientów indywidualnych, na zlecenie szpitali, firm ubezpieczeniowych i organizatorów imprez
-przewóz chorych – transport chorych – zabezpieczenie imprez. Obecnie posiadamy 6 karetek, którymi wykonujemy transporty medyczne na terenie Krakowa, Polski i całej Europy. Klimatyzowany ambulans wyposażony jest w adekwatny sprzęt, w zależności od potrzeb klienta, dostosowany do realizacji usług specjalistycznych, podstawowych lub transportowych. Dodatkowo, komfort jazdy zapewnia układ hamowania ABS, układ antypoślizgowy ABD, oraz nosze z elektryczno-pneumatyczną podstawą, co zapewnia pacjentom wygodną i bezpieczną podróż. Staramy się, aby pacjenci nie odczuwali trudu podróży w długich trasach, poprzez zminimalizowanie drgań przenoszonych na pacjenta z układu jezdnego. Jesteśmy gotowi sprostować wszelkim nietypowym zleceniom, zarówno w formie transportu medycznego jak i zabezpieczenia medycznego.

Od prawie 10 lat firma prężnie rozwija się, aby zapewnić Państwu wysokie standardy wykonywanych usług. Została zrzeszona w Jurajskiej Izbie Gospodarczej tj. organizacji skupiającej ponad 200 przedsiębiorców głównie na terenie Krakowa i okolic. Jesteśmy solidni i punktualni.

 

transport medyczny, przewóz chorych, ubezpieczenia medyczne imprez, przewozy osób chorych, niepełnosprawnych,