"Trans Kruszwica" Sp. z o.o.

88-150 Kobylniki
Kobylniki 35
tel: 52 353 53 41
fax: 52 353 53 41

 

1. Towarowy transport drogowy

Przewozy częściowe i całopojazdowe dotyczą przewozu towarów od zleceniodawcy do odbiorcy jednym środkiem transportu bez przeładunku w relacjach krajowych. W ciągłej dyspozycji pozostaje 23 składy z czego:

16 chłodni o możliwości ładunkowej 32 - 33 palet
5 cystern izotermicznych o pojemności od 16 do 30 tys. litrów
2 naczepy oplandekowane o dopuszczalnej ładowności 25 ton

Całość taboru zaopatrzona jest w telefony komórkowe dzięki czemu mamy możliwość stałego monitoringu pojazdów i powierzonego nam ładunku będącego w rękach wykwalifikowanych kierowców.


2. Sprzedaż paliw i olejów do pojazdów mechanicznych

Na terenie naszej firmy zlokalizowana jest także stacja benzynowa, na której dokonujemy sprzedaży oleju napędowego, etyliny, a także całej gamy olei i środków smarnych znanego światowego koncernu FUCHS


3. Naprawa i kontrola pojazdów mechanicznych

Powstałe w wyniku codziennej eksploatacji usterki pojazdów usuwamy we własnym dobrze wyposażonym warsztacie mechanicznym.

Specyfika przewożonych produktów spożywczych wymusiła na nas zakup samochodów ciężarowych, naczep i przyczep uzbrojonych w specjalistyczną zabudowę jaką były chłodnie i cysterny izotermiczne.

Wraz z rosnącymi potrzebami na firmowym placu pojawiało się z roku na rok coraz to więcej ciągników siodłowych z naczepami chłodniami. Przełomowym można by nazwać rok 2000, w którym to wzbogaciliśmy się o kolejne Volvo, Scanie i DAF-y wraz z chłodniami tak znanych firm jak Schmitz, Pacton czy Igloocar.

Obecnie, realizując przyjętą wcześniej drogę rozwoju, wiodącym kierunkiem działalności firmy pozostał towarowy transport drogowy i artykułów spożywczych w kontrolowanej temperaturze (chłodnia ,cysterna).

Ponadto świadczymy usługi przeglądów rejestracyjnych pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Oferujemy również sprzedaż detaliczną paliw, olejów.

Oferujemy naprawę palet EUR, posiadamy licencje.

Świadczymy usługi mycia samochodów ciężarowych TIR i osobowych.Przewozy częściowe i całopojazdowe dotyczą przewozu towarów od zleceniodawcy do odbiorcy jednym środkiem transportu bez przeładunku w relacjach krajowych. Całość taboru zaopatrzona jest w telefony komórkowe dzięki czemu mamy możliwość stałego monitoringu pojazdów i powierzonego nam ładunku będącego w rękach wykwalifikowanych kierowców.

 

towarowy transport drogowy, transport drogowy, transport środków, transport artykułów spożywczych, transport, przewóz towarów, międzynarodowy transport drogowy rzeczy, krajowy transport drogowy rzeczy, stacja paliw, sprzedaż paliw, sprzedaż olejów, mycie samochodów ciężarowych, mycie samochodów osobowych, naprawa samochodów ciężarowych, naprawa naczep, naprawa przyczep, naprawa palet, stacja kontroli pojazdów, transport międzynarodowy, transport samochodowy, samochody - stacje obsługi,