Trans A.D.S. Utratni Spółka Jawna

97-524 Biestrzyków mały
Biestrzyków Mały 41
tel: 44 681 90 23

 

Podstawowym przedmiotem działalności jest towarowy transport drogowy pojazdami ciężarowymi. Od 14 lipca 2003r. zaczęliśmy świadczyć usługi transportowe, mechanikę samochodową oraz serwis ogumienia.TRANS A.D.S. UTRATNI Spółka Jawna posiada licencję na wykonywanie transportu drogowego rzeczy mając komplet wymaganych certyfikatów i zabezpieczeń. Dziś posiadamy licencje i certyfikaty pozwalające na świadczenie usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego rzeczy.

Jako przewoźnik ubezpieczeni jesteśmy od odpowiedzialności cywilnej. W zakresie świadczonych usług spełniamy wszelkie wymagania nałożone przepisami o transporcie drogowym.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz doskonałe przygotowanie organizacyjne, formalne i kompetencyjne. Nasze atuty to: fachowość, konkurencyjne ceny, ubezpieczenie OC Przewoźnika, stały kontakt z kierowcą.


Sylwester Utratny 609-521-328 -współwłaściciel, transport, logistyka
Daniel Utratny 609-521-329 -współwłaściciel, transport, logistyka
Aleksy Utratny 609-521-299 -współwłaściciel
Emil Utratny 782-569-693 -opony, wulkanizacja, mechanika
email: eutratny@wp.pl


Wykonujemy usługi w zakresie:
- towarowego transportu drogowego rzeczy
- transport krajowy i międzynarodowy.

* Tabor
Transport powierzonych nam towarów realizowany jest nowoczesnym sprzętem samochodowym obsługiwanym przez doświadczonych kierowców. Do Państwa dyspozycji oferujemy 16 szt pojazdów.
Dysponujemy następującym taborem samochodowym:
Samochody ciężarowe:
- 11 zestawów Ciągnik siodłowy plus naczepa wywrotka
- 3 zestawy Ciągnik siodłowy plus naczepa firanka

Samochody dostawcze;
- IVECO Daily MAX -samochód serwisowy
- Mercedes Vito.
* Serwis ogumienia
Postęp techniczny, wysokie parametry techniczne pojazdów samochodowych oraz opon, wzrost wymagań i zmiany potrzeb użytkowników, zmiany przepisów prawa działającego w interesie konsumentów, jak również dokonujące się przemiany rynku w Polsce, wymagają rozwoju nowych metod dystrybucji, nowoczesnego zarządzanie firmą i zasobami ludzkimi, a co z tym jest związane dodatkowych inwestycji ze strony sprzedawców i użytkowników ogumienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz własnym firma TRANS A.D.S. UTRATNI Spółka Jawna w 2010 roku nawiązała współpracę z firmą Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. w celu sprostania potrzebom rozwiniętego rynku, w trosce o dobro ostatecznych użytkowników opon.
Dla realizacji powyższych celów firma TRANS A.D.S.UTRATNI opiera się na firmach wyspecjalizowanych w profesjonalnej obsłudze sprzedaży opon, takich jak Goodyear, Dunlop, Sava oraz inne marki i świadczy usługi w zakresie:
- sprzedaży opon ciężarowych,
- naprawy opon i dętek,
- naprawy opon na gorąco,
- wymiany opon,
- pogłębiania opon,
- wyważania kół,
- doradztwa w zakresie prawidłowego doboru ogumienia.

Firma zatrudnia pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje formalne i merytoryczne. Dodatkowym atutem jest posiadanie opon o najlepszych parametrach i najwyższej jakości odpowiadającej ciągle zmieniającym się wymaganiom Klienta i potrzebom Użytkownika.


 

transport wywrotki, serwis ogumienia, transport materiałów sypkich, mechanika samochodowa, wulkanizacja, transport plandeki, transport samochodowy, opony - produkcja, sprzedaż,