Tele-Info Tadeusz Okroj

81-084 Gdynia
ul. Berberysowa 5
tel: 58 667 35 21
fax: 58 667 35 33

 

Do dyspozycji naszych klientów przeznaczamy samochody ciężarowe o ładowności do 24 ton. Zestawy składające się z ciągników siodłowych mogą być zaopatrzone w naczepę każdego typu w zależności od państwa wymogów i potrzeb. Przewozy wykonujemy w oparciu o tabor własny jak i starannie wyselekcjonowaną grupę współpracujących przewoźników.

Na naszą bazę transportową składają się ciągniki siodłowe z naczepami. Naczepy - plandeki o długości 13,60 m, szerokości 2,48 m, wysokości 2,70m, naczepy podkontenerowe oraz platformy do ładunków ponadnormatywnych. Na potrzeby przewozów kontenerów chłodniczych organizujemy we własnym zakresie niezbędne agregaty - Gensety.

Podążając za potrzebami naszych klientów zdajemy sobie sprawę, że Polska to nie jedyny rynek zbytu na towary. Rozwinęliśmy transport międzynarodowy w zakresie przewozu towarów na wszystkich naszych pojazdach dając klientom możliwość przewozu praktycznie każdego ładunku.

Stała, doświadczona kadra kierownicza wraz z wysoko wykwalifikowanymi kierowcami sprawi, ze powierzony nam ładunek terminowo i bezpiecznie dotrze do miejsca swojego przeznaczenia. Firma zatrudnia kierowców legitymujących się wieloletnim stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych, posiadających uprawnienia ADR. Nieustannie podnosimy ich kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy.

Firma Tele - Info powstała w 2002 r. z siedzibą w Gdyni. To nowoczesna firma spedycyjno – transportowa działająca na terenie kraju i europy. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, do którego dyspozycji stawiamy cale nasze doświadczenie, wiedze i możliwości techniczne.

 

Transport, spedycja, usługi transportowe, transport krajowy, transport międzynarodowy, transport towarów., transport samochodowy, telekomunikacja - systemy, usługi,