"Tele-Bus" Sławomir Urbanek

77-430 Krajenka
ul. ks. Domańskiego 29
tel: 67 263 03 22
fax: 67 252 45 36

 

Swoją działalność, jako firma Tele-Bus rozpoczęliśmy w 2001 roku. W chwili obecnej jesteśmy liderem wśród firm na terenie powiatu złotowskiego, które świadczą usługi międzynarodowym i krajowym przewozie osób mikrobusami.
Nasza firma od początku funkcjonowania na rynku koncentrowała się przede wszystkim na jakości oferowanych usług. Posiadamy Licencje na Międzynarodowy Przewóz Osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych.

Jesteśmy także zarejestrowani jako podatnicy VAT w Holandii i Niemczech, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są całkowicie legalne.

Jesteśmy partnerem klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm, które zajmują się organizacją pracy tymczasowej za granicą. Nasi Klienci doceniają korzyści, jakie wynikają ze współpracy i ufają nam już od wielu lat. Zdecydowana większość z nich to osoby z powiatu złotowskiego. Dla maksymalnej wygody pasażerów z terenu naszego powiatu, odbieramy ich z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres na terenie Niemiec i Holandii.


Nasze atuty to:
- Komfortowe warunki podróży
- Elastyczność
- Nowoczesne tabor transportowy
- Kompleksowe ubezpieczenie podczas podróży (również niemieckie ADAC)
- Doświadczeni kierowcy
- Stały rozwój firmy.

 

międzynarodowy przewóz osób, krajowy przewóz osób, wynajem autokarów, autokary, przewóz osób, przewozy autokarowe, autobusy - sprzedaż, wynajem, serwis, wyposażenie,