"Stylinart" Sp. z o.o. PPHU

37-700 Przemyśl
ul. Emilii Plater 4
tel: 16 670 47 89
fax: 16 670 71 80

 

Przedmiotem działalności jest transport drogowy materiałów i spedycja na terenie Polski i całej Europy.
Wszystkie towary, które przewozimy, są ubezpieczone od strat transportowych, wszystkie czynności przewozowe podlegają ochronie prawnej na podstawie polis wystawionych przez PZU SA w Przemyślu.


Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest wieloletnia obecność na krajowym i europejskim rynku przewozowym oraz duże doświadczenie naszych pracowników.
Szczególną uwagę zwracamy na dobór kierowców posiadających wysokie umiejętności zawodowe, dużą kulturę osobistą, i poczucie dbałości o powierzone mienie.


Dla zapewnienia najwyższej sprawności naszych pojazdów, prowadzimy własny, dobrze wyposażony serwis do obsługi przeglądowo – naprawczej naszego taboru, obsługiwany przez wyszkoloną i z dużym doświadczeniem załogę.

Usługi serwisowe świadczymy również innym użytkownikom samochodów ciężarowych.

Dysponujemy własną, nowoczesną flotą 40 zestawów ciągników z naczepami. Nasze samochody spełniają normy czystości spalin
Euro 5, Euro 4 i Euro 3.

Posiadamy naczepy :

- plandeki
- chłodnie
- wywrotki
- Jumbo

Wszystkie nasze samochody są uprawnione do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.
Wszystkie pojazdy w naszej Firmie objęte są systemem ochrony i monitoringu satelitarnego dzięki czemu posiadamy doskonałe możliwości obsługi przyjętych zleceń, zawsze wiemy jaki jest stopień wykonania zlecenia, gdzie znajduje się dany ładunek, a w razie problemów jesteśmy w stanie natychmiast wspomóc naszych kierowców.

Stałą łączność z kierowcą gwarantują telefony komórkowe w każdym z zestawów. Dzięki stosowanemu w naszej Firmie systemu ochrony i monitoringu pojazdów, Klient otrzymuje maksymalną, 24 godziny na dobę, ochronę swojego towaru.

 

spedycja, transport, krajowy, europejski, adr, transport samochodowy, transport międzynarodowy,