"STATIM" A. Filip Spółka Komandytowa

30-732 Kraków
ul. Dąbka 17
tel: 12 376 49 02
fax: 12 653 41 46

 

Jeżeli szukasz spedycji rzetelnej, lojalnej, profesjonalnej a tym samym elastycznej i dyspozycyjnej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych firm przewozowych dysponujących flotą samochodów dostosowanych do przewozu towarów neutralnych, chłodniczych z temperaturą kontrolowaną oraz niebezpiecznych (wszystkie klasy ADR). Zapewniamy transport dostosowany do przewozu towaru, który został nam powierzony. Zajmujemy się realizacją przewozu towarów od 1m3 do 120m3 o wadze do 25 000 kg, ponadto w naszej ofercie można również znaleźć transport towarów ponadgabarytowych.

Dokładamy wszelkich starań aby oczekiwania naszego Klienta zostały spełnione na najwyższym poziomie przy tym zapewniając konkurencyjne ceny.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która będzie z Tobą w stałym kontakcie zarówno telefonicznym jak też mailowym oraz używając popularnych komunikatorów.

Jesteśmy dostępni pod całodobowym telefonem: 518 110 803

Realizujemy transport FTL(całopojazdowy) oraz LTL(częściowy) na terenie kraju, Uni oraz poza Unią. Zajmujemy się kompleksową obsługą transportu samochodowego oraz morskiego. Główną specjalnością naszej firmy jest spedycja drogowa, organizujemy transport krajowy i międzynarodowy towarów od 1m3 do 120m3 o wadze do 25 ton. Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych firm przewozowych dysponujących flotą samochodów dostosowanych do przewozu towarów neutralnych, chłodniczych oraz niebezpiecznych(wszystkie klasy ADR). Ponadto w naszej ofercie znajdują się auta do przewozu towarów ponadgabarytowych. W ostatnim roku podjęliśmy ścisłą współprace z liderem na rynku posiadającym linie drobnicową na Finlandie oraz Szwecje. Tabor jakim dysponujemy to:
- Plandeki od 4,2m do 13,6m(w tym burtówki, firanki, megi)
- Chłodnie od 4,2m do 13,6m(standardowe oraz hakówki)
- Zestawy-tandemy o długości 15,4m i wysokości do 3,05m
- Platformy, podkontenerówki
- Izotermy
- Busy typu Iveco, Sprinter itp.
- transport materiałów
- transport materiałów sypkich
- wywrotka
- transport materiałów niebezpiecznych

Realizacja transportu z/do
Skandynawia, Niemcy, kraje Benelux, Serbia, Włochy, Chorwacja, Luksemburg, Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Słowenia, Czechy, Szwajcaria, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Turcja, kraje nadbałtyckie, Wschód

kontakt komórkowy całą dobę +48 518 110 80

 

transport międzynarodowy,