Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Bydgoszczy z Siedzibą w Lipnikach

86-005 Lipniki
Lipniki 1 A
tel: 52 381 41 41
fax: 52 381 49 95

 

Spółdzielnia Transportu Wiejskiego specjalizuje się w międzynarodowym transporcie, spedycji oraz rozładunkach wagonów z towarami masowymi jak opał, tłuczeń, kruszywo.

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT RZECZY

Posiadamy zestawy TIR o długości 13,65m (plandeka) wyposażone w wymagane urządzenia techniczne i satelitarny system łączności.

Podstawową cechą naszej pracy jest solidność i terminowość wykonania zleconych przewozów.

TRANSPORT KRAJOWY

Usługi krajowe wykonujemy samochodami średnio i wysokotonażowymi tj. zestawami ciągnik z naczępą oraz wywrotkami o ładowności od 10 do 26 ton.

ROZŁADUNEK WAGONÓW

Rozładunki wagonów z tłuczniem, kamieniem, opałem wykonujemy mechanicznie za pomocą urządzeń rozładunkowych. Rozładowany towar transportujemy na miejsce składowania wskazane przez zleceniodawcę.

Nasza zdolność rozładunkowa wynosi kilkadziesiąt wagonów w ciągu jednej doby.

REMONTY POJAZDÓW

Wykonujemy remonty samochodów, naczep i autobusów wszystkich marek. Specjalizujemy się szczególnie w samochodach marki RENAULT

TACHOGRAFY

Wykonujemy naprawy, instalacje oraz legalizację (sprawdzenie) tachografów samochodowych wszystkich typów. Czynności te wykonujemy we własnej pracowni wyposażonej w nowoczesne oprzyrządowanie. Usługi wykonujemy we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem niedziel w terminach dogodnych dla klientów.


DEMONTAŻ (KASACJA) SAMOCHODÓW

Na podstawie UPOWAŻNIENIA Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-02 z dnia 06.07.2005 prowadzimy Stacje Demontażu Pojazdów. Wydajemy zaświadczenia w wycofaniu pojazdu z eksploatacji. Zaświadczenie o wycofaniu pojazdu z eksploatacji zgodnie z art. 79 ust. 1 Prawa o Ruchu Drogowym (Dz.U. Nr 58) jest niezbędne przy wyrejestrowywaniu samochodu w organie rejestrującym.

Poza transportem i rozładunkami wagonów zajmujemy się również przewozami na terenie kraju oraz:

- remontami samochodów ciężarowych i naczep

- naprawą i legalizacją tachografów

- pneumatyką samochodową

- montażem autoalarmów

- prowadzimy Stację Demontażu Pojazdów

 

rozładunek wagonów, transport krajowy, transport samochodowy, transport międzynarodowy,