Robert Muller Sp. z o.o.

53-146 Wrocław
ul. Racławicka 2 -4
tel: 71 360 04 81
fax: 71 360 03 75

 

Obsługa eksportu i importu
Nasze sieci transportowe obsługują niezawodnie nie tylko wysyłkę od Zleceniodawców, lecz również dostawy kierowane do nich z różnych miejsc w Europie.

Przesyłki ekspresowe
Realizujemy na dogodnych warunkach specjalne, ekspresowe terminy dostaw.

Własne magazyny
Oferujemy nowoczesne, zintegrowane rozwiązania logistyczne we wszystkich formach. Możliwe jest to dzięki własnym magazynom w poszczególnych placówkach.

Kraje zamorskie - eksport / import
Dzięki fachowcom pracującym w naszym oddziale w Hamburgu jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem w sprawach przewozów transoceanicznych.

Spokojny sen
Zapewni Państwu nasze dodatkowe ubezpieczenie przewozowe, rozszerzające zakres ochrony powyżej standardowego ubezpieczenia na bazie CMR.

Grupa Robert Muller specjalizuje się w przewozach niewielkich partii towaru (do 6 palet) w imporcie i eksporcie do krajów UE.
Zamiast wysyłać pojedyńcze palety oddzielnym samochodem (to też możemy zaoferować), lepiej skorzystać z przewozów zbiorowych. Transport trwa nieco dłużej - jest za to wiele tańszy! Nasz system stałych linii drobnicowych obejmuje całą Europę. Oferujemy stałe terminy i konkurencyjne ceny, zwłaszcza do Francji, Wielkiej Brytanii, Beneluxu!

spedycja międzynarodowa ładunki drobnicowe transport międzynarodowy

 

spedycja międzynarodowa ładunki drobnicowe transport międzynarodowy, spedycja - międzynarodowa,