"Render" Sp. z o.o.

30-716 Kraków
ul. Przewóz 45
tel: 12 653 01 01
fax: 12 296 81 10

 

Firma RENDER Spółka z o.o. powstała jako joint venture krakowskiej firmy BUDMASZ i włoskiej BOSSi & C. Transiti z Genui, łącząc polski wigor i chęć osiągnięcia międzynarodowego sukcesu, z zachodnioeuropejskim doświadczeniem.

BUDMASZ, powstał w 1988, stając w szeregach pionierów przecierających międzynarodowe szlaki natychmiast po zniesieniu monopolu państwowego.

Kilkuletnia współpraca, zaowocowała szybkim rozwojem firmy. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie uruchomiono własne agencje celne, które wkrótce zyskały dobrą markę w środowisku. Zdobyte doświadczenie zachęciło do podjęcia wyzwania samodzielnego działania na rynku międzynarodowego trnasportu i spedycji. Po rozstaniu z włoskim partnerem firma RENDER funkcjonuje jako wyłączny polski podmiot gospodarczy. Pozostało jednak doświadczenie i pewien sentyment wyrażający się dominacją kierunku włoskiego. Na tej podstawie uruchomiono regularną linię drobnicową pomiędzy Polską i Włochami, która stała się wizytówką firmy.

Obecnie firma RENDER Sp. z o.o. to sprawdzony i rzetelny operator spedycyjny, dysponujący profesjonalną kadrą i własnym nowoczesnym taborem - ekologiczne ciągniki VOLVO FH 12 z naczepami o ładowności 24 t i pojemności 90 m3. W krakowskim Centrum Logistycznym dokonywane są usługi łączenia dekonsolidacji ładunków, magazynowania, w tym również w magazynie celnym, oraz pełny zakres uług celnych, łączenie z obsługą sprawozdawczości statystycznej w systemie INTRASTAT.

Przewóz ładunków drobnicowych.

 

spedycja, transport, logistyka, transport międzynarodowy, ładunki drobnicowe, przewóz towarów,