Rail Services Piotr Danik

02-777 Warszawa
al. Komisji Edukacji Narodowej 83 /33
tel: 22 402 78 85
fax: 22 205 04 76

 

European Rail Rent GmbH - wynajem wagonów towarowych.

Park wagonowy liczy aktualnie około 3800 wagonów i jest regularnie powiększany przede wszystkim przez zakupy nowego taboru.

Główne typy wagonów to wagony do przewozu kontenerów (Sgnss, Sggmrss), wagony do przewozu konwencjonalnych towarów (Habis, Hirrs), platformy serii R, L, wagony serii E, F i T, a także wagony Shimmns do przewozu stali w kręgach i platformy Sgmmns do transportu slabów lub ciężkich kontenerów. Aktualnie pracujemy nad projektami pozyskania kilku innych typów wagonów towarowych. Więcej informacji na temat posiadanych przez nas wagonów można uzyskać także na stronie internetowej: www.railrent.com.

Z naszymi klientami rozpoczynamy współpracę najczęściej już na etapie projektu pozyskania wagonów, dzięki czemu istnieje możliwość zaprojektowania i wyprodukowania wagonu pod konkretne potrzeby danego klienta.

Oferujemy także finansowanie budowy wagonów kolejowych.

Nasi najwięksi klienci to głównie przewoźnicy kolejowi w całej Europie; zarówno koleje państwowe jaki i prywatni operatorzy, a także firmy produkcyjne.

Ersatz Teile Schienenfahzeuge GmbH - sprzedaż części zamiennych do wagonów kolejowych.
ETS GmbH jest jednym z największych w Europie hurtowników części do pojazdów szynowych. Specjalizujemy się w różnych częściach biegowych i zawieszenia, częściach do wózków wagonowych, urządzeniach cięgłowych i zderznych, a także urządzeniach hamulcowych. Zajmujemy się dostarczaniem oprzyrządowania i armatury do cystern kolejowych. Oprócz nowych produktów oferujemy także części po regeneracji w dopuszczonym zakładzie, a także samą usługę regeneracji niektórych części.

Większość produktów posiadamy dostępnych od ręki w magazynie w Boenen w okolicach Dortmundu. Paleta produktów liczy około 4500 artykułów.

Do naszych klientów należą największe fabryki wagonów, koleje państwowe, prywatni operatorzy, warsztaty wagonowe i posiadacze prywatnych wagonów kolejowych. Więcej informacji: www.ets-unna.de.

wagony ERR, SGS, SGNSS, SGMNRSS, SGMMNS, SMMPS, SHIMMNS, HABIS, HIRRS, SNPS, EANOS, FALNS, RENS, RNS, LAANS. Wynajem, finansowanie zakupu, dopuszczenia. Części zamienne z firmy ETS: urządzenia cięgłowo-zderzne, części do podwozi wagonowych od sworzni i zawleczek po kompletne wózki, części układu hamulcowego KNORR, elementy zestawów kołowych, trzpienie i ramki kontenerowe, stopnie. Także części po regeneracji i usługi regeneracji zaworów rozrządczych, zestawów, zderzaków, resorów, nastawiaczy.

 

wynajem wagonów, sgs, habis, snps, eaos, fals, res, hirrs, sgnss, smmps, dzierżawa wagonów, hak cięgłowy, kamień resorowy, maźnica, czop skrętu, ślizg boczny, zestaw kołowy, obsada klocka, trzpień kontenerowy, transport kolejowy,