Rab-Trans Sp. z o.o.

34-730 Mszana Dln.
ul. Orkana 51
tel: 18 331 08 76
fax: 18 331 00 66

 

Odkąd istniejemy pragniemy spełniać potrzeby naszych klientów. By działania te mogły być przez nas profesjonalnie realizowane potrzebni są pracownicy ukierunkowani na cele i zintegrowani wokół wspólnych wartości. To właśnie nasi pracownicy sprawiają, że firma jest tak silna i pełna energii. Nasz zespół reprezentuje wysoki poziom zaawansowania zawodowego, w naszych szeregach pracują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy i spedytorzy, którzy wspólnie dbają o rozwój firmy i zadowolenie naszych klientów.

W zakresie przewozu towarów na wszystkich naszych pojazdach oferujemy klientom możliwość przewozu praktycznie każdego ładunku, wliczając w to transport materiałów niebezpiecznych ADR.
Dla firm, które mają zapotrzebowanie na mniejsze transporty jesteśmy w stanie zaoferować samochody marki Renault Master o mniejszej ładowności.

Transport międzynarodowy realizujemy w oparciu o Międzynarodową Konwencję Przewozu Towarów CRM.

Do naszej dyspozycji posiadamy samochody ciężarowe o ładowności do 24 ton. Firmy Renault Magnum. Zestawy ciągników samochodowych mogą być zaopatrzone w naczepę typu: plandeka lub chłodnia.

 

międzynarodowy transport, przewóz międzynarodowy, transport międzynarodowy, spedycja - międzynarodowa,