"Qba" Izabella Kędziołka

30-705 Kraków
ul. Klimeckiego 14
tel: 606 361 052
fax: 12 290 03 96

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy.

Nasza działalność koncentruje się na przewozach na trasie Polska - Wielka Brytania - Polska. Na wyspach jesteśmy obecni co tydzień i swym zasięgiem obejmujemy całą Anglię oraz południową Szkocję.

Nie jesteśmy wielkim molochem transportowym, ale dzięki temu dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Jesteśmy elastyczni i profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia.

Nasze pojazdy poruszają się zawsze w podwójnej obsadzie kierowców, co zapewnia szybką i terminową realizację zleceń. Niezależnie od przewożonego ładunku dajemy Państwu pewność, że dostarczymy go na miejsce w stanie niezmienionym, a w przypadku zdarzeń losowych posiadamy polisy AC oraz na przewożony towar ubezpieczenie OCP na sumę 500.000 USD. Posiadamy licencję unijną na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy.

Oferujemy:
- stałe i regularne przewozy towarów na trasie Polska - Wielka Brytania - Polska
- przewóz ładunków w systemie częściowym i drobnicowym
- transport ładunków nie standardowych (m.in. maszyny, pojazdy, dłużyca, itp.)

Gwarantujemy:
- konkurencyjny czas dostawy towaru nawet do 32 godzin od momentu podjęcia przesyłki od Klienta (samochody w podwójnej obsadzie kierowców)
- rzetelną i terminową realizację transportu
- monitorowanie przesyłki na każdym etapie realizacji zamówienia (system GPS)

Nasz tabor składa się z nowoczesnych samochodów marki:
MAN
DAF

Wszystkie są utrzymywane w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym oraz posiadają na wyposażeniu pasy transportowe oraz mini wózek paletowy (paleciak).

Nasze pojazdy mogą być podstawiane pod załadunek przez 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia. Dzięki standardowemu wyposażeniu: telefon GSM, CB Radio, GPS możemy śledzić przebieg trasy oraz aktualną lokalizacji Państwa ładunku.

Wszystkie pojazdy posiadają także certyfikat celny na plombowanie.

Usługi w zakresie transportu międzynarodowego.
Obsługujemy również ładunki w pozostałych krajach Europy Zachodniej.
Specjalizujemy się w transporcie drogowym na trasie: Polska - Wielka Brytania - Polska.

 

transport anglia, transport, transport międzynarodowy, spedycja, przewóz towarów, transport towarów, przewóz ładunków, transport ładynków, maszyny, pojazdy, usługi transportowe, transport samochodowy,