Publiczny Transport Zarobkowy Mirosław Czaja

80-298 Gdańsk
ul. Zbieżna 6
tel: 601 621 058
fax: 58 349 59 49

 

Firma Czaja–Transport jest firmą rodzinną, działającą na polskim rynku od 1987 roku. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, Europy a w szczególności w krajach Skandynawskich.
Nasza firma specjalizuje się w transporcie chłodniczym. Głównym typem towarów są:
• towary mrożone,
• towary chłodzone,
• towary wymagające temperatur dodatnich.
Dysponujemy nowoczesnym taborem przystosowanym do przewozów artykułów, które gwarantują zachowanie wymaganej temperatury od -25 °C do + 25°C w czasie transportu. W Naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców posiadających uprawnienia niezbędne do przewozu żywności. Dzięki temu w Naszej Firmie spotkają się Państwo z miłą i fachową obsługą. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości, terminowości i solidności świadczonych usług.
Specjalizujemy się w przewozie artykułów świeżych jak i mrożonych. Nasze samochody przystosowane są do przewożenia świeżych ryb, owoców, mięsa, mrożonek, krewetek w temperaturze od – 25°C do + 25°C.Posiadamy chłodnie marki Schmitz przeznaczone do piętrowego załadunku 66 europalet. W Naszej ofercie posiadamy również chłodnie dwu agregatowe Thermo King do przewozu towarów w dwóch temperaturach np: ( z przodu – 20 °C a z tyłu 0 °C). Nasze samochody spełniają niezbędne normy konieczne do przewozu towarów a wyspecjalizowani kierowcy posiadają uprawnienia do prowadzenia pojazdów i obsługi agregatów chłodniczych. Dla zapewnienia pewnej gwarancji Naszych usług posiadamy OCP przewoźnika. Maksymalny limit odpowiedzialności wynosi USD 300.000 – na jedno zdarzenie.
Dla zapewnienia pewnej gwarancji Naszych usług posiadamy OCP przewoźnika. Dysponujemy 10- cioma pojazdami marki SCANIA od Euro II, III i Euro V z naczepami chłodniami marki Schmitz z agregatami Thermo King. Ładowność pojazdów do 22 ton przy załadunku od 33 do 66 europalet. Nasze przewozy odbywają się w temperaturze od – 25°C do + 25°C.

 

transport samochodowy międzynarodowy, czaja, transport międzynarodowy, transport samochodowy,