Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Anna Szumilas

28-100 Busko-Zdrój
ul. Widuchowska 19
tel: 41 378 32 79

 

Nasza firma działa na rynku już od 1990 roku. Od samego początku nieprzerwanie podnosimy jakość świadczonych przez siebie usług. Stawiamy na profesjonalizm, który jest kluczem do sukcesu. Dzięki temu, iż od wielu lat prężnie działamy jesteśmy w stanie zaproponować solidność w zakresie świadczonych przez nas usług. Możemy pochwalić się owocną współpracą z wieloma firmami między innymi dostawcami warzyw i owoców do Tesco. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ciągle podnosi swoje umiejętności.

Transport kraj-zagranica, usługi transportowe. Doładunki części towarów. Składowanie towarów. Posiadamy sprzęt umożliwiający załadunek i rozładunek towarów. Na życzenie klienta mamy możliwość składować i przechowywać towar. Transport chłodniczy, transport palet, transport kostki brukowej, samochody ciężarowe, transport towarów na wschód.

Transport Polska, Transport wschód: Rumunia, Słowacja, Węgry, Bułgaria
Transport chłodniczy
Transport owoców, transport warzyw: Francja, Belgia, Holandia

 

transport samochodowy, transport międzynarodowy, ładunki, plandeki ponadgabarytowe, transport na wschód, samochody ciężarowe, rumunia, słowacja, węgry, bułgaria, holandia, belgia, francja, transport warzyw i owoców, doładunki,