Przedsiębiorstwo Transportowe Tolmar A. Świrski M. Świrska Sp.j.

60-692 Poznań
ul. Pniewskiego 20
tel: 61 820 14 27
fax: 61 822 09 22

 

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 25 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe.
Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.
Posiadamy licencje na transport krajowy i międzynarodowy. Naszym atutem jest baza transportowa z zapleczem biurowym, która pozwala nam funkcjonować na dobrym poziomie.
Pojazdy z logo naszej firmy można spotkać w Europie zachodniej i południowej oraz na obszarze całej Polski.

W ramach transportu międzynarodowego realizujemy zlecenia głównie na trasach Europy Zachodniej do Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoch oraz Francji.

Główne sektory działalności:

transport międzynarodowy
transport krajowy
transport ładunków niebezpiecznych
transport chłodniczy
outsourcing transportu

Ponadto wszystkie nasze zestawy wyposażone są w system monitoringu GPS i stałą łączność z kierowcami dając możliwość pełnej kontroli i bezpieczeństwa wykonywanego transportu.

Zrealizujemy każde zlecenie transportu ładunków z dowolnym miejscem odbioru oraz dostarczenia towaru.

Wykonywanie usług przewozu ładunków niebezpiecznych ADR stawia wysokie wymagania względem kierowców oraz sprzętu, dlatego też na potrzeby realizacji zleceń dysponujemy specjalnie przygotowanymi ciągnikami oraz naczepami (plandeki oraz chłodnie).

Na potrzeby realizacji zleceń z zakresu transportu chłodniczego dysponujemy nowoczesnymi naczepami przystosowanymi do przewozu towarów wymagających utrzymania temperatury w przedziale od - 25 stopni C do + 25 stopni C.


Samochody i przyczepy posiadają system wymiennych nadwozi BDF (chłodnie, kontenery, plandeki).
Ciągniki i naczepy przystosowane są do przewozu ładunków niebezpiecznych (ADR).
Przy przewozie ładunków niebezpiecznych zatrudniamy kierowców z odpowiednimi kwalifikacjami.
Maksymalna waga ładunków jakie przewozimy wynosi 24 tony

 

transport międzynarodowy, transport krajowy, transport samochodowy, transport specjalistyczny, usługi spedycyjne, transport ładunków niebezpiecznych, transport chłodniczy, outsourcing transportu, wynajem camperów, tsl, transport, spedycja, logistyka,