Przedsiębiorstwo Obsługi PKS S.A.

10-266 Olsztyn
ul. Okrzei 19
tel: 89 526 16 00
fax: 89 526 16 05

 

Rozwijamy usługi spedycyjne i przewóz ładunków w kraju oraz do większości krajów europejskich (zobacz http://www.popks.olsztyn.pl). Zwiększamy naszą ofertę przewozów pasażerskich na stałych liniach autobusowych do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii i Norwegii. Sprzedajemy bilety autobusowe do całej europejskiej sieci połączeń autobusowych, a także bilety lotnicze.

Przedsiębiorstwo Obsługi PKS SA w Olsztynie rozpoczęło działalność 05 sierpnia 1993r. W tym czasie przychody ze sprzedaży wzrosły 20-krotnie, a zatrudnienie 5-krotnie.
We wszystkich latach działalności Spółka wypracowała zysk.

Posiadamy własne biuro turystyczne oraz ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Gim w okolicach Olsztyna, a także przychodnię badań psychologicznych kierowców.
W celu poszerzenia obszaru działalności, obok przedsiębiorstwa Spółki w Olsztynie utworzono Zakłady w Białymstoku, Katowicach i Poznaniu.
Spółka posiada certyfikaty jakości przyznane Przez Instytut Transportu Samochodowego na przewóz rzeczy, osób i spedycję, a także certyfikat na prowadzenie działalności turystycznej.
Spółka sześciokrotnie w kolejnych latach uzyskała tytuł SOLIDNA FIRMA.

 

turystyka, bilety lotnicze, bilety autobusowe, połączenia autobusowe, transport międzynarodowy,