Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Travel" Waldemar Wilkoszewski

99-400 Łowicz
ul. Norwida 6
tel: 606 634 482

 

Zajmujemy się wynajmem autokarów i busów. Świadczymy przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne komfortowymi autokarami z pełnym wyposażeniem turystycznym. Firma posiada licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób. Naszymi klientami są turyści indywidualni, grupy zorganizowane, instytucje szkolne, biura podróży, firmy, zakłady pracy.

PHU „Travel” posiada wszelkie certyfikaty i licencje na wykonywanie krajowego i zagranicznego transportu drogowego osób.
Dysponujemy nowoczesnym taborem o liczbie miejsc od 9 pasażerów do 50 pasażerów.
Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku turystycznym daje nam możliwość dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów. Mamy zawsze na względzie wszystkie warunki i wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.
Posiadane autokary pozwolą w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Gwarantujemy profesjonalnych kierowców z dużym doświadczeniem o nienagannej etyce zawodowej. Ceny wynajmu są negocjowane indywidualnie dla każdego wyjazdu w zależności od długości trasy, charakteru wyjazdu, czasu wynajmu autokaru.

Autokar DAF Jonckheere Mistral 70 (49+2)
Autokar MAN Aauwarter (31+2)
Minibus Mercedes Sprinter 416 (18+1)
Minibus Mercedes Sprinter 212 (8+1)

 

transport autobusowy, przewozy osób, wynajem autokarów, przewozy autokarowe,