Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Adam Dąbrowski "Spedition Dąbrowski"

58-306 Wałbrzych
ul. Uczniowska 3
tel: 74 665 41 14
fax: 74 665 41 17

 

Założyciel i właściciel firmy Piotrowi Adamowi Dąbrowskiemu - w roku 1999 swoją dotychczasową wiedzę zdobytą w różnych firmach sektora transportowego postanowił zainwestować otwierając własną firmę spedycyjno-transportową. Swoim zaangażowaniem i sumiennością szybko zdobył zaufanie wielu klientów. Stopniowo poszerzając zakres swojej działalności, rozszerzając firmę o sektor logistyczno-magazynowy w krótkim czasie doprowadził do powstania firmy świadczącej szeroki zakres usług. Zbudowanie prężnie działającej, stabilnej firmy zaowocowało szeregiem sukcesów. W organizowanym przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów w Szczecinie oraz Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji konkursie na "wybór najlepszej firmy z branży: Transport - Spedycja - Logistyka" Spedition Dąbrowski w kolejnych edycjach zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce.

Od 2002 roku Spedition Dąbrowski prowadzi dodatkowo działalność doradczo-transportową dla firm w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych. Posiadamy jeden z pierwszych certyfikatów przeszkolenia doradcy do spraw bezpieczeństwa w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych (świadectwo DGSA nr 393/2002) i od roku 2002 aktywnie doradzamy firmom, które przewożą materiały niebezpieczne.

Dziś Spedition Dąbrowski jest licencjonowaną firmą spedycyjno-transportową, która od 1999 roku pomaga i doradza, aby Państwa ładunki dotarły zawsze na miejsce. Nasz zespół doświadczonych i dobrze przygotowanych spedytorów jak również nowoczesna flota i sprawdzeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami. Zapewniamy, że żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a okazane nam zaufanie zaprocentuje pełnym zadowoleniem.

> Transport
Spedition Dąbrowski dysponuje bardzo zróżnicowanym transportem własnym, który w połączeniu z doświadczonymi kierowcami stanowi gwarancję, potrzebną do bezpiecznego przemieszczania Państwa ładunków.

Do Państwa dyspozycji posiadamy:
• samochody o ładowności do 300kg przeznaczone do przesyłek expresowych
• samochody o ładowności 1,5 t i kubaturze 10 - 15 m3 mieszczące 4 - 8 palet
• samochody o ładowności 3.5 do 5,5 t i kubaturze od 35 do 115 m3 - od 18 do 36 palet
• zestawy transportowe ( MEGA ) o ładowności do 25t i wysokości do 3 m mieszczące do 34 palet

Każde auto jest przystosowane do wykonywania długich tras międzynarodowych. Starannie prowadzony monitoring pozwala nam na dokładne określenie gdzie w danej chwili znajduje się Pańswa ładunek.

> Spedycja
Spedition Dąbrowski dzięki swojej działalności spedycyjnej czyli pośrednictwa transportowego oraz przy współpracy z wieloma firmami transportowo-spedycyjnymi z całej europy pomoże Państwu zorganizować transport z dowolnego miejsca w każdym kraju Europy.
Nasi spedytorzy szybko i profesjonalne zorganizują Państwu przewóz towarów i ładunków na dowolnej trasie zarówno przy przesyłkach drobnicowych, całopojazdowych jak i ponadgabarytowych.

> Logistyka
Od 2004 roku Spedition Dąbrowski dysponuje powierzchniami magazynowymi położonymi w sąsiedztwie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu możemy świadczyć usługi wspomagające Państwa procesy planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań Państwa jako klienta. Nasze działania logistyczne obejmują: obsługę klienta, przepływ informacji, kontrolę zapasów, realizowanie zamówień, zaopatrywanie w części / komponenty, procesy zaopatrzeniowe, pakowanie, obsługę zwrotów, gospodarowanie odpadami, transport i składowanie.

- Transport
* transport międzynarodowy
* transport krajowy
- Spedycja
- Logistyka
* magazynowanie
* control + rework service

- Posiadamy Wspólnotową Europejscką Licencję na wykonywanie zarobkowego przewozu drogowego rzeczy nr TU-004192
- Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy o numerze 0110451 upoważniającą nas do wykonywania u sług spedycyjnych zgodnie z Ustawą o Transporcie Drogowym z dnia 6 września 2001r.
- Świadectwo DGSA nr 393/2002

 

transport międzynarodowy,