Profesjonalny Transport Zwierząt

43-600 Jaworzno
Jaworzno
tel: 664 589 484

 

Oferujemy:
- transport koni, krów i innych zwierząt
- transport międzynarodowy
- załatwiamy formalności przy transporcie międzynarodowym, świadectwa weterynaryjne
- gwarantujemy bezpieczny i bezstresowy załadunek i rozładunek zwierzęcia
- posiadamy duże doświadczenie w transporcie zwierząt oraz licencję na transport zwierząt nr 262/2604/2008, wydana przez Powiatowego Lekarza Weterynarii, zgodnie z art. 17 ust. 2 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1/2005 z dnia 22 grudnia 2004.

Z naszych usług korzystają sportowcy, pasjonaci i organizacje ratujące koniom życie.
Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego proponujemy najwyższą jakość usług transportowych za rozsądną cenę. Profesjonalizm i rzetelność to nasze priorytety.

Nasza oferta to transport krajowy i międzynarodowy, pomoc przy opracowaniu planu podróży, możliwość odbioru, dostawy w dowolnym miejscu w Europie, pomoc przy załatwianiu formalności przy transporcie międzynarodowym, pomoc przy załatwianiu świadectw weterynaryjnych, fachowa pomoc przy załadunku i rozładunku, pełna opieka nad zwięrzętami w trakcie przejazdu, transport na telefon w przypadku nagłej potrzeby przewozu do klinik weterynaryjnych w kraju i na terenie całej Europy. Jesteśmy w stałym kontakcie z kliniką w Brnie (Czechy) jak i kliniką we Wrocławiu. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zadbamy w optymalny sposób o przewożone zwierzeta bez uczestnictwa w procesie transportu naszych klientów i osób z zewnątrz.

 

transport zwierząt, transport koni, transport krów, transport samochodowy, transport międzynarodowy,