Premium Cargo

15-724 Białystok
ul. Marczukowska 2 B lok. 106
tel: 85 652 22 33
fax: 85 652 22 41

 

Premium Cargo oferuje:

- kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji i logistyki;
- przewozów ładunków całopojazdowych jak i częściowych w zależności od ich specyfiki pod plandeką bądź w naczepie chłodniczej;
- elastyczność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów;

Do Państwa dyspozycji Premium Cargo oddaje wykwalifikowany zespół pracowników, który gotów jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych, aby Państwa ładunek bezpiecznie i terminowo trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę a także wybierze odpowiedni środek transportu.

Doświadczeni spedytorzy pomogą Państwu w każdej trudnej kwestii związanej z transportem.

Przewozy odbywają się o oparciu o
Konwencję Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR
oraz Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS).

Spedycja krajowa i międzynarodowa.

Decydując się na współpracę z Premium Cargo, otrzymujecie Państwo możliwość profesjonalnego zrealizowania każdego zlecenia. Ładunki naszych klientów odbieramy i dostarczamy na terenie całej europy. Szeroka baza dostępnych pojazdów pozwala na realizację dostawy od 24 do 48 godzin po złożeniu zamówienia. Transport odbywa się bez przeładunków co eliminuje zagrożenie uszkodzenia, zagubienia towaru przy takich czynnościach oraz skraca czas nadania przesyłki.

Obszar naszej działalności obejmuje wszystkie kraje Uni Europejskiej oraz Chorwację i Szwajcarię.

Misja firmy

Wnosić młodość i pasję w organizację transportu. Nasze aspiracje to być alternatywą dla spedycyjnych molochów - anonimowego transportu "bez twarzy". Pokazać, że przy całkowitym zaangażowaniu można osiągnąć sukces, wyznaczając nowe standardy pracy w branży spedycyjnej.

Od 2006 roku główną działalnością firmy było pośrednictwo handlowe oraz doradztwo w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, lecz potrzeby rynku spowodowały rozszerzenie profilu działalności o segment TSL. Powstanie Premium Cargo było spowodowane chęcią wykorzystania wiedzy, doświadczenia i operatywności do realizowania nowej jakości w procesach logistycznych.

 

spedycja, logistyka, przewozów ładunków całopojazdowych, przewozów ładunków częściowych, transport międzynarodowy,