PPHU Batis Sp. z o.o.

97-400 Bełchatów
ul. Przemysłowa 12
tel: 44 633 38 40
fax: 44 633 34 59

 

SPEDYCJA:

Poprowadzimy Twój samochód w transporcie krajowym i międzynardoowym (24 t)!
Rozliczenia bezgotówkowe: Paliwo, Naprawy, Przeglądy, Części! ATRAKCYJNE CENY!


Transport krajowy
Szanowni Państwo zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie transportu oraz spedycji krajowej. Konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji zamówienia i dostarczenia ładunku do miejsca przeznaczenia.

Przewieziemy twój towar szybko i bezpiecznie!

Nasza firma zapewnia stałe usługi transportowe i spedycyjne. Odbieramy ładunki w każdym miejscu w kraju i przewozimy go w wskazane miejsce rozładunku.. Nasze auta przewożą towar po wszystkich województwach w Polsce. Bezpieczeństwo i niezawodność wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają doświadczeni kierowcy.


Transport międzynarodowy

Świadczymy usługi transportowe zarówno w eksporcie jak i w imporcie do następujących krajów:CZECHY, SŁOWACJA, WĘGRY, Francja, Belgia.

Stale współpracujemy z wieloma firmami transportowymi na rynku międzynarodowym. Zapraszamy także do skorzystania z usług spedycyjnych relacjach bezpośrednio związanych z Polską jak i w relacjach unii europejskiej.

TRANSPORT:
Firma posiada licencję na krajowy i międzynarodowy transport drogowy rzeczy.
Świadczymy usługi transportowo-spedycyjne krajowe i międzynarodowe.
W dyspozycji mamy zestawy ciągnik plus naczepa.
Naczepy: "firanki", "burtofiranki"
Długość: 13,6 m
Szerokość 2,5 m
Wysokość 2,7 m
Ładowność 24 t

Naczepy wywrotki:
Pojemność od 30m3 do 37 m3
Ładowność 24 tony

Korzystamy z giełd ładunków TRANS-COM oraz TimoCom Polska.Stosujemy umiarkowane ceny uzgadniane każdorazowo w zależności od frachtu, zlecenia.Prowadzimy spedycyjnie pojazdy podnajęte gwarantując bezgotówkowo paliwo, remonty, części zamienne.

 

transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja krajowa, spedycja międzynarodowa, transport drogowy rzeczy, usługi transportowo-spedycyjne, TRANS-COM, TimoCom, paliwo, remonty, części zamienne, transport samochodowy, spedycja,