PLI Logistik & Service Sp. z o.o.

61-044 Poznań
ul. Mogileńska 50
tel: 61 872 85 25
fax: 61 872 85 30

 

Usługi nasze wykonujemy w systemie opieki klienta, który polega na przypisaniu danego klienta pod opiekę konkretnego spedytora, który jest w pełni odpowiedzialny za jakość i poziom obsługi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient ma zagwarantowaną stałą kontrolę nad procesem transportowym, rzetelną informację oraz nie jest zmuszony do kontaktu ze zbyt dużą liczbą pracowników obsługi co niejednokrotnie powoduje chaos i prowadzi do niepotrzebnych problemów.

PLI Logistik & Service Sp. z o.o. posiada ubezpieczenie OC Operatora Transportowego oraz współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami, posiadającymi ubezpieczenie OC Przewoźnika i wszystkie konieczne zezwolenia i licencje do prowadzenia działalności transportowej.

Dzięki łączności GSM mamy stały nadzór i kontrolę nad większością taboru. W najbliższej przyszłości cześć pojazdów zostanie wyposażona w system monitoringu satelitarnego.

Usługi spedycyjno-transportowe w zakresie:

- spedycji samochodowej międzynarodowej i krajowej (door to door)
- spedycji kolejowej
- spedycji drobnicowej (od 30 do 3500 kg)
- usług magazynowych - na terenie kraju (magazyn Poznań) i na na terenie Niemiec (w Hamburgu i Nienburgu - 48 km na północny zachód od Hanoweru)
- odpraw celnych
- doradztwa w zakresie logistyki
- dzięki współpracy z oddziałami Goellner Spedition możemy zaproponować usługi na terenie Niemiec, Łotwy, Litwy, Białorusi,

Świadczy usługi spedycyjno-transportowe w zakresie: spedycji samochodowej międzynarodowej i krajowej, spedycji kolejowej, spedycji drobnicowej, usług magazynowych - na terenie kraju i Niemiec. Oraz odpraw celnych, doradztwa w zakresie logistyki. Dzięki ścisłej współpracy z oddziałami Goellner Spedition możemy zaproponować usługi na terenie innych państw: Niemcy, Łotwa, Litwa, Białoruś.

 

transport, spedycja międzynarodowa, logistyka, transport międzynarodowy, spedycja,