Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek

58-304 Wałbrzych
ul. Bema 39 A
tel: 74 848 12 93
fax: 74 848 12 32

 

Firma PAP-TRANS jest firmą istniejącą nieprzerwanie na rynku od 1997 roku.
Przedmiotem działalności naszej firmy jest obsługa logistyczno-spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego. Główną specjalizacją są w szczególności przewozy ładunków kompletnych (24 tonowych) jak również drobnicowych (od kilkudziesięciu kilogramów) do i z wszystkich państw Europy. Aby zapewnić usługę o najwyższej jakości przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nad właściwym przebiegiem procesu transportowego czuwa kompetentny i doświadczony personel. Nasi kierowcy pozostają w stałym kontakcie telefonicznym ze spedytorami, co zapewnia terminowość zlecanych nam transportów, a co za tym idzie niezakłócony przebieg procesów logistycznych, w jakich uczestniczymy. Także klienci mogą być pewni o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone, co dodatkowo podwyższa walory wykonywanych przez nas usług.

Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwala nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku. Wszyscy kierowcy PAP-TRANS to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych. PAP-TRANS zabezpiecza podjęty ładunek w trakcie jego załadunku, rozładunku, transportu, a także w czasie jego ewentualnego magazynowania. Posiadamy pełne ubezpieczenie na sumę 300 000 USD.

Przedmiotem działalności naszej firmy jest obsługa logistyczno - spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego. Główną specjalizacją są w szczególności przewozy ładunków kompletnych jak również drobnicowych do i z wszystkich państw Europy.

 

Transport, transport osobowy, krajowy, międzynarodowy, spedycja, makulatura, przeprowadzki, logistyka, export, import., transport międzynarodowy, surowce wtórne, złom,