"Pa-Wel" Spółka z o.o.

87-800 Włocławek
al. Jana Pawła II 6
tel: 54 234 70 30
fax: 54 429 66 34

 

Nasza firma istnieje na rynku 25 lat, w tym czasie nieprzerwanie rozwijamy i podnosimy jakość oferowanych przez ans usług, stawiając na doświadczoną kadrę i różnorodny tabor samochodowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy firmą prężną, która może Państwu zaproponować solidność i terminowość odbioru towarów z miejsca załadunku i dostarczenia ich na miejsce rozładunku.

30 wywrotek 55-70m3
Szerokość paletowa, drzwi boczne.

Oferujemy:
- Przewozy po całej Europie, także Europie Wschodniej,
- Usługi magazynowania,
- Obsługę przewozów o kubaturze 70m3 do 150m3,
- Profesjonalną obsługę nowoczesną i ekologiczną flotą,
- Kompetentny personel, sprawną obsługę i stały kontakt.

Nasze pojazdy spełniają normy EURO4 a znaczna ich część EURO5. Cała flota objęta jest systemem stałego monitorowania GPS. Na potrzeby firmy pracuje warsztat naprawy pojazdów z wykwalifikowanymi mechanikami.

Zasięg terytorialny

Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego na wszystkie kraje świata. Jeździmy po całej Europie, a nawet poza kontynent, docieramy też do krajów nadbałtyckich. Pracujemy według konwencji CMR i TIR. Powierzając nam swój towar, możecie być pewni – bezpiecznie i na czas dotrze do celu.


- Towarowy transport drogowy,
- Przewozy częściowe i całopojazdowe dotyczące przewozu towarów od zleceniodawcy do odbiorcy jednym środkiem transportu. W ciągłej dyspozycji pozostaje tabor liczący 30 samochodów:
- Samochody ciężarowe o ładowności 25 ton, wyposażone w naczepy samowyładowcze typu wywrotka

 

transport samochodowy, międzynarodowym zagraniczny, przewóz towarów, ciężarowy, wywrotka, transport międzynarodowy,