Orime Logistics Sp. z o.o.

30-016 Kraków
ul. Władysława Łokietka 14
tel: 12 341 09 29

 

Orime Logistics jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudnia profesjonalną kadrę doświadczonych pracowników, działających w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej od wielu lat. Dzięki licznym inwestycjom, dysponujemy nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, pozwalającymi w pełni kontrolować cały przebieg świadczonych przez nas usług.

Dbamy o to, aby klienci byli traktowani z najwyższą starannością. Jasno przedstawiamy możliwości i perspektywy, zapewniając bezpieczeństwo informacji uzyskanych podczas współpracy. Każdy klient naszej firmy otrzymuje propozycję współpracy dostosowaną do swoich potrzeb oraz wymagań.

Firma Orime Logistics świadczy usługi w oparciu o własny nowoczesny tabor oraz sprawdzonych podwykonawców. Dzięki temu nasza dewiza - czyli najwyższa jakość usług - nie jest tylko pustym sloganem, co sprawia, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem w branży.

Naszymi atutami są:

- Wyręczanie klienta w zakresie organizacji transportu i logistyki

- Terminowość odbiorów i dostaw towarów

- Elastyczność w stosunku do potrzeb klienta


Polityka Jakości
Priorytetem Orime Logistics jest wysoki standard świadczonych usług transportowych i logistycznych. Dbamy zarówno o bezpieczeństwo przewożonych przesyłek, jak i o to, aby dotarły one na miejsce przeznaczenia w zaplanowanym czasie.

Swój cel staramy się osiągnąć poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Pozwala to na zoptymalizowanie trasy oraz stałą kontrolę nad przesyłką. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, iż zadowolenie klienta można osiągnąć tylko dzięki miłej i fachowej obsłudze. Dlatego nasi pracownicy wyróżniają się nie tylko kompetencjami zawodowymi, ale i życzliwym podejściem do klienta.

Ciągłe dążenie do perfekcji w wykonywaniu usług skłania nas do analizy przeprowadzanych zadań. Właśnie z tego powodu, wszelkie uwagi i wskazówki ze strony naszych klientów i partnerów są dla nas bardzo cenne.

TNT

Transport Drogowy
Firma Orime specjalizuje się w przewozach towarów na terenie Europy. Dysponujemy dużym taborem samochodów przystosowanych do transportu towarów o masie od 1,5 do 24 ton.
Obok ładunków całopojazdowych realizujemy również transport przesyłek drobnicowych oraz częściowych. Mamy także duże doświadczenie w realizacji przesyłek ekspresowych. Nasza oferta, poza standardowymi środkami transportu, została rozszerzona o transport ładunków ponadgabarytowych, sypkich oraz chłodniczych. Naszymi atutami są: rzetelność wykonywanych usług, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność oraz 24-godzinny monitoring przesyłek.
Ważnym elementem procesu transportu jest kierowca. Dysponujemy kadrą kompetentnych kierowców z długoletnim stażem.

Transport Kolejowy
Firma Orime realizuje przewozy kolejowe na terenie całej Europy. Naszą specjalizacją są przesyłki całowagonowe.
Dzięki ścisłej współpracy z operatorami kolejowymi, jesteśmy w stanie zorganizować przeładunki na styku torów o różnej szerokości, przeładunki wagon-samochód, samochód-wagon, bez narażania ich na negatywne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne. Poprzez połączenie tej formy transportu z transportem drogowym jesteśmy w stanie dostarczać wszelkie przesyłki w systemie "door to door". Uzupełnieniem naszej oferty jest doradztwo branżowe oraz organizacja odpraw we współpracujących z nami agencjach celnych.

Transport Lotniczy
Proponowana przez nas kompleksowa obsługa przesyłek w zakresie transportu lotniczego obejmuje cały świat.
Współpraca z renomowanymi przewoźnikami lotniczymi zapewnia elastyczne dopasowanie do oczekiwań Klienta, a także gwarantuje bezpieczeństwo, terminowość i najwyższą jakość usług. Podstawową zaletą transportu lotniczego jest szybkość. Poprzez połączenie tej formy przewozu z transportem drogowym, jesteśmy w stanie dostarczać wszelkie przesyłki w systemie "door to door". Uzupełnieniem naszej oferty jest doradztwo branżowe.

Transport Morski
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozbudowaliśmy szeroką gamę proponowanych przez nas usług z branży TSL o transport morski.
Dzięki umowom podpisanym z największymi i najbardziej dynamicznymi operatorami morskimi.

• Transport ładunków całopojazdowych oraz częściowych
• Transport morski, lotniczy oraz kolejowy
• Transport towarów chłodniczych
• Transport ładunków ponadgabarytowych
• Transport materiałów sypkich
• Logistyka
• Doradztwo branżowe

 

transport ładunków całopojazdowych, transport morski, transport lotniczy transport kolejowy, transport towarów chłodniczych, transport ładunków ponadgabarytowych, transport materiałów sypkich, logistyka, spedycja, transport, transport międzynarodowy,