Orime Group Sp. z o.o.

30-016 Kraków
ul. Władysława Łokietka 14
tel: 12 341 09 19

 

Firma obsługuje klientów polskich, jak i zagranicznych. Naszymi kontrahentami są małe i średnie przedsiębiorstwa a także koncerny. Grupa Orime kładzie nacisk na profesjonalizm wykonywanych zadań. Właśnie dlatego wszyscy członkowie kadry są specjalistami w swoich dziedzinach. Każda z marek, dzięki rzetelnemu i życzliwemu podejściu do klienta, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu Grupa Orime jest zaufanym i solidnym parterem w biznesie

VOS service
Luksusowe Wnętrza
Promoagency
TNT

* ORIME GROUP
Angażuje się między innymi w sprzedaż materiałów kopalnych, komponentów i półproduktów wykorzystywanych w przemyśle ciężkim. Firma obsługuje klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Naszymi kontrahentami są małe i średnie przedsiębiorstwa a także koncerny.

* ORIME BHP
Organizujemy kursy pierwszej pomocy, BHP i przeciwpożarowe. Szkolimy także spawaczy, zgodnie z normami nauczania obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa pracy i pożarowego. Nasza kadra złożona jest ze specjalistów w dziedzinie ratownictwa medycznego, pożarnictwa i elektryki. Mimo wysokiej jakości usług, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu atrakcyjne ceny.

* ORIME LOGISTIC
Firma specjalizuje się w organizacji transportu samochodowego, lotniczego, morskiego oraz kolejowego. Orime Logistics oferuje Państwu transport ładunków na cały świat. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanemu taborowi, współpracy z operatorami kolejowymi i morskimi oraz renomowanymi przewoźnikami lotniczymi. Zajmie się również odprawą celną towarów i pomoże pokonać ewentualne przeszkody, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia. Naszą firmę charakteryzuje terminowość dostaw oraz otwartość na potrzeby klienta.

* ORIME NOWE SPÓŁKI
Głównym polem działalności firmy jest sprzedaż nowych spółek. W ofercie znajdziecie Państwo również obsługę księgowo-rozliczeniową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw, a także usługę wirtualnego biura. Spółki oddawane w ręce klienta nie posiadają historii działalności, ale są przygotowane do jej podjęcia. Proponujemy również ich kompleksową obsługę posprzedażową. Gwarantujemy wysoką jakość usług w połączeniu z konkurencyjnością cen.

- Orime Nowe Spółki - sprzedaż nowych spółek, księgowość, wirtualne biuro
- Orime Logistics - usługi transportowo-spedycyjne, logistyka
- Orime BHP - bezpieczeństwo pracy - obsługa firm i kursy dla pracowników
- Orime Nowe Spółki - sprzedaż nowych spółek

 

usługi dla biznesu, pośrednictwo handlowe, sprzedaż materiałów kopalnych, kursy pierwszej pomocy, transport samochodowy, transport lotniczy, transport morski, logistyka, odprawa celna, konsultingowe firmy, handel - pośrednictwo,