"Openlog" Sp. z o.o.

81-212 Gdynia
ul. Hutnicza 3
tel: 58 699 12 40
fax: 58 699 99 20

 

OpenLog jest firmą działającą na międzynarodowym rynku przewozów multimodalnych.

Naszym klientom proponujemy sprawdzone, jak i nowatorskie, lecz zawsze przemyślane rozwiązania, ściśle dostosowane do ich potrzeb i zapewniające najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ceną.

Posiadając niezbędne kwalifikacje i wykorzystując szlifowane przez wiele lat doświadczenie, z pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dbamy o powierzony nam ładunek tak, aby bezpiecznie i na czas dotarł w miejsce swojego przeznaczenia.

Świadcząc nasze usługi, staramy się szanować czas naszych klientów, ograniczając ich zaangażowanie w proces realizacji zlecenia do niezbędnego minimum.

Spedycja morska jest jedną z podstawowych działalności w ofercie OpenLog. Jej elementami są wysyłki pełnokontenerowe FCL oraz drobnicowe LCL, break bulk oraz ładunki ponadnormatywne.
Usługami dodanymi są OBSŁUGA CELNA I PORTOWA oraz usługi UBEZPIECZENIA CARGO

Obsługujemy Państwa ładunki niemalże we wszystkich częściach świata, w systemie "door to door", korzystając z sieci sprawdzonych agentów - wierzymy, że tylko myśląc globalnie, a działając lokalnie możemy zaproponować klientom wysokojakościowy, satysfakcjonujący serwis.

OpenLog jest firmą działającą na międzynarodowym rynku przewozów multimodalnych. Proponuje kompleksowe usługi spedycyjne, transport morski, transport drogowy, spedycję lotniczą, oraz ubezpieczenia.

 

spedycja morska, spedycja lądowa, spedycja lotnicza, transport morski, śródlądowy, logistyka - operatorzy,