Olender Doradztwo Transportowe Sławomir Zelent

81-334 Gdynia
ul. Polska 41
tel: 511 778 107
fax: 58 741 53 67

 

- Transport rzeczy
Transport drogowy rzeczy jest nie wątpliwie najbardziej popularnym transportem drogowym. Jednakże mimo, iż w teorii obowiązują w nim jednakowe akty prawne to w zależności od specyfiki transportu kierowcy inaczej planują przewóz ładunków.

Niestety działalność w transporcie nie polega jedynie na wypełnieniu zaświadczenia o nieprowadzeniu i podaniu paru podstawowych praw związanych z ustawą o czasie pracy kierowców lub rozporządzeniem 561/2006. Głoszenie, iż jest to rozwiązanie problemów jest błędem i daje fałszywe złudzenie bezpieczeństwa do czasu kontroli.

Jedynie znajomość praktycznej specyfiki poszczególnych rodzajów transportu pozwala właściwie przeprowadzać szkolenie i doradzać potencjalnym klientom jak właściwie wykonywać działalność transportową.

- Transport osób
Transport drogowy osób jest nie wątpliwie jednym z najbardziej specyficznych rodzajów transportu. Ze względu na zmiany jakie zaszły w prawodawstwie praktycznie zostały zmienione zasady jej wykonywania.

Znajomość rozwiązań przez doradców które zostały przetestowane w praktyce pozwoli państwu na skupieniu się na kontrahentach a nie na problemach związanych aspektami prawnymi ustaw związanych z transportem.

- Kontrola ITD
Czasy w których kontrola kończyła się wyłącznie karą pieniężną i bardzo rzadko cofnięciem licencji minęły bezpowrotnie.
W myśl nowych przepisów nie tylko karze się firmę ale można ukarać w niej poszczególnych pracowników wielokrotnym mandatem, a co gorsze odebraniem certyfikatu kompetencji zawodowych.

Nie czekaj na kontrolę... z praktyki wiemy że na niektóre rzeczy jest za późno. Czas ma tutaj olbrzymie znaczenie.

Szkolenia kierowców, inspekcja transportu drogowego, kary itd, ewidencja czasu pracy kierowców, rozliczanie czasu pracy kierowców, inspekcja transportu drogowego, PIP, BHP, kontrola itd, transport drogowy, doradztwo transportowe, inspekcja, prawo przewozowe, prawo transportowe, odwołanie od decyzji.

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie oraz oprogramowaniu, które umożliwiają szybką i efektywną pracę, ale gwarancją jakości naszej pracy i satysfakcji klientów jest wiedza i praktyka w Inspekcji Transportu Drogowego.

 

szkolenia kierowców, inspekcja transportu drogowego, kary itd, ewidencja czasu pracy kierowców, rozliczanie czasu pracy kierowców, PIP, BHP, transport drogowy, doradztwo transportowe, transport samochodowy,