"Meridius" Wynajem Autokarów i Limuzyn Ślubnych

44-151 Gliwice
ul. Lekarska 9
tel: 722 022 161
fax: 32 494 44 31

 

Oferujemy Państwu wynajem komfortowych autokarów na wyjazdy krajowe i zagraniczne, z terenu całej aglomeracji miast województwa śląskiego, w szczególności z Gliwic, Mikołowa, Rybnika, Tarnowskich Gór, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa i Katowic.
W ofercie posiadamy autokary: Neoplan (58+1 miejsc), Setra (45+1 miejsc), Man (35+1 miejsc). Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do biur podróży i turystyki, szkół, organizatorów imprez kulturalnych i sportowych jak również osób prywatnych.


Realizujemy wszystkie zamówienia związane z potrzebą grupowego przewozu osób autokarami a w szczególności:

- wycieczki turystyczne,
- pielgrzymki,
- wycieczki szkolne,
- wyjazdy na zielone szkoły,
- wyjazdy narciarskie,
- wyjazdy na zawody i turnieje sportowe,
- obsługa koncertów,
- transfery lotniskowe,
- wyjazdy firmowe: targi, konferencje, szkolenia, integracja,
- przewozy pracowników,
- obsługa uroczystości weselnych.

W naszej działalności zajmujemy się również wynajmem ekskluzywnych limuzyn do obsługi wszelkiego rodzaju okazji oraz imprez okolicznościowych, w szczególności: uroczystości ślubnych, zaręczyn, balów, komunii, studniówek, spotkań biznesowych, jak również wieczorów kawalerskich i panieńskich.


Bezpieczeństwo i komfort podróży jest dla nas największym priorytetem. Podejmujemy się wszelkich nietypowych zleceń, respektując przy tym pełne zachowanie tajemnic handlowych i personalnych. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę cenową nie umniejszając przy tym jakości oferowanych usług.Neoplan, Man, Setra, Lincoln

Nasza firma posiada wymaganą Licencję na międzynarodowy przewóz osób autokarami z zasięgiem na całą Wspólnotę Europejską oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Każdy z autokarów posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie dla pasażerów NW. 

autokary, wynajem autokarów, przewozy autokarowe, limuzyny, wynajem limuzyn, wesela - sale, organizacja,