Majsternia "U Gala"

25-655 Kielce
ul. 1 Maja 191 (od Batalionów Chłopskich)
tel: 604 503 779

 

Firma Polsangal –Majsternia „uGala” powstała w roku 1991.

Na początku firma była nastawiona na obsługę firm, zarówno, jeśli chodzi o transport jak i o spedycję. Z czasem, gdy firm się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, podwyższając tym samym standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Państwu pewność i poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy, a to jest najważniejsze.

Zawsze staramy się, powierzony nam samochód, naprawić profesjonalnie, szynko i solidnie. Uważamy, że najlepsza reklama to zadowolony klient, który poleci nasz warsztat swoim znajomym.

Jesteśmy przekonani, że kompetentny i przyjazny personel sprawią, że użytkownicy Państwa floty samochodowej chętnie korzystać będą z usług w naszej Majsterni, co pozwoli nam na biznesową korzystną dla obu stron,

Warsztat ma 2 w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, obsługiwane przez mechaników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztowała naprawa Twojego samochodu lub inna usługa oferowana przez Majsternie u „Gala” przejdź do działu.


Diagnostyka samochodowa samochodów osobowych i dostawczych (sprawdzanie i kasowanie usterek)

Pełna obsługa mechaniczna:
- Naprawa zawieszenia (wymiana wahaczy, wymiana amortyzatorów, wymiana sprężyn, wymiana tulei, wymiana przegubów, wymiana łożysk, wymian stworzni itp.)
- Naprawa układu kierowniczego (wymiana drążków, wymiana i regeneracja przekładni, ustawianie zbieżności itp.)
- Naprawa hamulców (wymiana klocków, wymiana tarcz, wymiana płynu hamulcowego, wymiana szczęk, wymiana tłoczków itp.)
- Wymiana rozrządu
- Wymiana oleju i filtrów
- Wymiana sprzęgła

Prowadzimy całoroczną kontrolę ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych.

W naszej firmie możliwy jest kompleksowy serwis i obsługa przez cały rok. Opony w naszej strefie klimatycznej TO PODSTAWA
W Europie zmieniamy je 2 razy w roku, jesienią na zimowe a wiosną na letnie.

W Majsterki u „Gala” dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, który pozwala na szybką i sprawną wymianę ogumienia tak więc nie trzeba długo czekać na odbiór samochodu, a w naszej poczekalni można w tym czasie przejrzeć prasę lub napić się ciepłej kawy.

Usługi transportowe samochodami dostawczymi do 3,5 t w zabudowie kontenerowej (8 europalet) na terenie całej Polski.

Marki samochodów, jakimi dysponujemy to:
- Ford
- Mercedes
- Renault

Nasza firma specjalizuje się w:
- Demontaż kratek (zamiana samochodu ciężarowego na osobowy)
- Wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych
- Obsługa flot samochodowych, przygotowanie samochodu do sprzedaży
- Wymiana rozrządu, wymiana opon, wymiana oleju i filtrów

 

wymiana oleju, wymiana filtrów, wymiana rozrządu, mechanika pojazdowa, diagnostyka samochodowa, wymiana wahaczy, wymiana amortyzatorów, wymiana sprężyn, naprawa układu kierowniczego, wymiana przegubów, regeneracja przekładni, naprawa hamulców, wymiana płynu hamulcowego, wymiana sprzęgła, wymiana opon, transport samochodowy, samochody - silniki, mechanika, radiokomunikacyjny sprzęt,