M.K. Transport Logistyka Spedycja Małgorzata Kulpa

57-430 Jugów
ul. Olimpijska 22
tel: 74 813 66 86

 

Początkowo przedmiotem Naszej działalności były ekspresowe przesyłki kurierskie a w późniejszym czasie bardziej rozszerzony transport samochodowy.

Doświadczenie zdobyte przy współpracy z firmami kurierskimi OPEK Sp. z o. o. oraz DHL EXPRESS Sp. z o. o. świadczy o szybkości i solidności wykonywanych przez Nas usług. Nasz dział spedycji zapewnia realizację pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania ZLECENIA SPEDYCYJNEGO poprzez podjęcie ładunku u NADAWCY, ewentualne magazynowanie lub konfekcjonowanie do dostarczenia ładunku do ODBIORCY przy wykorzystaniu jak najdogodniejszych metod zarówno pod kątem ekonomicznym jak i bezpieczeństwa.

Firma MK Transport Logistyka Spedycja świadczy usługi w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego oraz obsługi logistycznej spełniającej oczekiwania indywidualnego Klienta bez względu na rodzaj asortymentu i wolumen towarów.

Oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie- profesjonalnie, szybko i tanio, a nasze dostawy docierają zawsze na czas. Zasięg działalności firmy obejmuje całą Europę.

Swoje usługi świadczymy zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Naszym Klientom zapewniamy:

- fachowość,
- rzetelność usług,
- nowoczesny sprzęt,
- szybką realizację zleceń,
- OC przewoźnika,
- dyspozycyjność 24h na dobę
- elastyczność oraz indywidualne traktowanie - możliwość negocjacji cen
- stałe monitorowanie powierzonego ładunku

Naszym przewoźnikom gwarantujemy:

*Solidność w płatnościach.
*Stałe ceny za transport.

 

transport samochodowy, logistyka, spedycja, przewozy,