M-eco Paweł Malczyk

32-545 Karniowice
ul. Władysława Łokietka 61
tel: 532 376 104

 

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem ekologicznych materiałów opałowych takich jak:

- drewno kominkowe
- brykiet kominkowy
- pellet drzewny

Komfortowo - Ekologicznie - Ekonomicznie

Nasze motto definiuje sposób w jaki działamy - oferujemy rozwiązania podnoszące komfort życia codziennego, dbając jednocześnie o otaczające nas środowisko i Waszą kieszeń.

OFEROWANE PRODUKTY

DREWNO KOMINKOWE - BUK
grube, połupane i pocięte na 30 - 35 cm szczapy

Drewno bukowe to idealny materiał opałowy do domowych kominków i pieców C.O. - posiada wysoką wartość opałową (18 MJ/kg) oraz niską zawartość kory - tylko 6%. Dzięki wcześniejszemu zakupowi poukładane w przydomowej drewutni drewno ma możliwość sezonowania, aby odpowiednio wyschnięte, dawać domownikom przyjemne ciepło w czasie długich, jesiennych i zimowych wieczorów.

BRYKIET KOMINKOWY
walec o średnicy 7 cm z trocin bukowych

Brykiet może być spalany w kominkach, piecach kaflowych oraz typowych kotłach C.O. jako główne paliwo lub jako rozpałka dla innych paliw stałych. Ponadto brykiet to paliwo wygodne w użytkowaniu i czyste w dystrybucji ponieważ, nie wymaga sezonowania i jest dostarczany w wygodnych 20kg workach. Dzięki niskiej wilgotności (ok 8%) łatwo i szybko się rozpala oraz długo utrzymuje przyjemne ciepło w ogrzewanym pomieszczeniu.

PELLET DRZEWNY
z drzew iglastych i liściastych o średnicy 6 mm

Dzięki atrakcyjnej cenie pellet drzewny stanowi świetną alternatywę dla popularnego eko-groszku węglowego - może być spalany w każdym piecu z podajnikiem. Jest produkowany z biomasy drzewnej dzięki czemu jest to jedno z najekologiczniejszych źródeł energii cieplej. Ponadto pellet to paliwo wygodne w użytkowaniu i czyste w dystrybucji ponieważ, w czasie przesypywania z worków do zasobnika pieca C.O., jak i w czasie samego procesu spalania, nie występuje uciążliwe i szkodliwe dla zdrowia pylenie oraz emisja sadzy. Dzięki temu Wasza kotłownia nie wymaga czasochłonnego i żmudnego czyszczenia.

    strona_2     strona_1    

M-eco

 

pellet drzewny, opał ekologiczny, drewno kominkowe, brykiet kominkowy, podściółki dla zwierząt, transport samochodowy i usługi transportowe, sprzedaż brykietu, opałowe materiały, drewno, pellet, paliwa, opał ekologiczny, drewno - opałowe,