Logistyczne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Rich-Trans Hanusewicz Ryszard

78-550 Czaplinek
ul. Jarzębinowa 9
tel: 696 622 364

 

Firma Rich-Trans zajmuje się organizacją transportu krajowego oraz międzynarodowego. Obsługujemy firmy jak i osoby prywatne . Transport drobnicy jak i wielogabarytowych towarów, plandek, chłodni.

Uważamy, że sukces naszego klienta - jest również naszym sukcesem. Wykonując zlecenie konsekwentnie realizujemy naszą strategię. Minimalizujemy ponoszone przez klienta koszty, jednocześnie dbając o najwyższy standard usług.

Jako firma elastyczna i podchodząca do każdego klienta w sposób indywidualny dopuszczamy zmiany w proponowanych przez nas pakietach.

Standardowo proponujemy naszym klientom trzy różne pakiety usług. Prowadzimy działalność usługową z zakresu logistyki produktów mrożonych.

Bardzo starannie podchodzimy do całego procesu planowania transportów. Dbamy o bezproblemową realizację i szczegółową kontrolę powierzonego nam przewozu.

Stosujemy tzw. klasyczne podejście do procesu logistyki. Analizujemy każdy element naszego dzialania osobno, podchodzimy do naszych zadań w sposób zindywidualizowany.

Głównym celem naszych działan jest minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków.

 

transport, logistyka, spedycja, transport międzynarodowy,