"Langowski Shipping" Halina Langowska

81-177 Gdynia
ul. Nasypowa 1 A/21
tel: 58 625 92 16
fax: 58 625 92 17

 

Langowski Shipping (LSH) jest dynamicznie rozwijającą się spedycją międzynarodową. Firma powstałą we wrześniu 2004 roku na bazie kapitału polskiego. W początkowym okresie istnienia byliśmy firmą rodzinną świadczącą usługi celne i krajowe związane z operacjami portowymi i transportem drogowym kontenerów, wraz z szybkim rozwojem powiększył się zespół pracowników a firma weszła w nowe obszary działania związane z organizacją frachtów morskich. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług z uwzględnieniem transportu morskiego FCL i LCL, drogowego, lotniczego oraz z możliwością zastosowania rozwiązań intermedialnych. Wszystkie projekty logistyczne opracowane i realizowane są na bazie wiedzy i doświadczeniu pracowników. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań aby rozwiązania transportowe i finansowe proponowane naszym były najkorzystniejsze. Naszym mocnym atutem jest własna agencja celna, której profesjonalizm doceniają klienci LSH oraz nasi partnerzy w tym: armatorzy, operatorzy logistyczni i inne spedycje nie posiadające swoich oddziałów w Gdyni i Gdańsku. Zakres i charakter świadczonych usług zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. granice naszych możliwości wyznacza klient. Nad prawidłową obsługą powierzonych nam ładunków pieczę sprawuje doświadczony zespół spedytorów oraz naszych agentów w głównych portach morskich o logistycznych świata, z którymi współpracujemy w celu zapewnienia sprawnej obsługi. W codziennych działaniach kierujemy się dobrem naszych klientów oraz otaczającego nas środowiska zgodnie ze stosowaną przez nas strategią zrównoważonego rozwoju.

Współpraca z renomowanymi organizacjami armatorskimi zapewnia szybkie i bezpieczne serwisy morskie o zasięgu globalnym oraz konkurencyjny poziom stawek frachtowych. Towary w kontenerach stanowią większość naszych ładunków obsługiwanych przez porty w Gdyni, Gdańsku oraz Europie Zachodniej.
Naszym klientom proponujemy również obsługę ładunków konwencjonalnych, masowych, ponadgabarytowych oraz przesyłek drobnicowych.
Transport morski z wykorzystaniem kontenerów do przewozu ładunków suchych, wymagających kontrolowanej temperatury oraz nietypowych pod względem wymiarów.

Transport morski ładunków drobnicowych już od 1m3 w imporcie i eksporcie: oferujemy bezpośrednie połączenia między głównymi portami morskimi dalekiego wschody a portem Gdynia i Hamburg. Dzięki naszej ofercie klient może wysłać nawet 1 paletę w wybrany zakątek świta.

Transport drogowy krajowy i międzynarodowy: oferujemy przewozy drogowe kontenerów, ładunków całopojazdowych i ładunków częściowych. Aranżujemy przewozy na terenie Europy zachodniej i środkowo-wschodniej w tym na Ukrainę, Białoruś, Mołdawię.

Transport kolejowy kontenerów: od kilku lat pracujemy nad ciągłym rozwojem oferowanych przez nas kierunków. Aktualnie aranżujemy transporty kolejowe z portu Gdynia, Gdańsk, Hamburg na południe Polski, Czechy, Słowację i Ukrainę. Transport kolejowy pozwala na redukcję kosztów transportu, ochronę środowiska i wzrost bezpieczeństwa na pobliskich drogach.

Transport lotniczy: współpraca z wieloma partnerami biznesowymi w kraju i zagranicą oraz największymi operatorami lotniczymi pozwala oferować szybkie i terminowe połączenia lotnicze pomiędzy największymi ośrodkami przemysłowymi świata.

Agencja celna: własna agencja celna jest jednym z naszych największych atutów. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach celnych w kraju i zagranicą. Od dwóch lat nasi klienci korzystają z procedur uproszczonych, co skutkuje bardzo szybkim tempem odpraw oraz możliwością bezgotówkowego rozliczenia podatku VAT z tytułu importu w myśl znowelizowanej ustawy o podatku VAT.

Logistyka magazynowa: oferujemy usługi przeładunków z kontenerów na inne środki transportu, konfekcjonowanie, paletyzację oraz usługi załadunków i rozładunków maszyn specjalistycznych, traktorów z wykorzystaniem wózków widłowych o dużym udźwigu oraz dźwigów.

Aranżujemy przewóz ładunków drogą morską z wykorzystaniem statków kontenerowych, drobnicowych i masowych. Współpracujemy z armatorami morskimi takimi jak: CMA-CGM, Hapag-Lloyd, Haersk Line, MSC, OOCL, UASC, Hanjin Shipping, Cosco, Safmarine, K-Line. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach celnych, również procedurę uproszczona na wszystkich terminalach kontenerowych w Gdyni i Gdańsku oraz bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT z tytułu importu w myśl znowelizowanej ustawy VAT.

Aeo Full – status upoważnionego przedsiębiorcy. Certyfikat respektowany na całym świecie, który otrzymują przedsiębiorcy wiarygodni i wypłacalni, których infrastruktura i stosowane zabezpieczenia systemów informatycznych oraz miejsc składowania towarów i nowoczesnych środków transportu zapewniają bezpieczeństwo.

Członek Izby Bawełny w Gdyni

Członek Polskiej Izby Spedycyjnej i Logistyki oraz Międzynarodowej Federacji Zrzeszeń Spedytorów

 

Import z Chin, import, eksport, transport kontenerów, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy, transport drobnicowy, agencja celna, odprawa uproszczona, odprawa fiskalna, port Gdynia, port Gdańsk, armator, fracht morski, kontener, statek, spedycja, logistyka, transport, port Hamburg, transport ładunków niebezpiecznych., celne agencje, składy,