Kawczyński Włodzimierz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import

89-121 Ślesin
ul. Nakielska 7
tel: 52 385 79 69
fax: 52 385 79 69

 

Spedycja i transport:
Specjalizujemy się w przewozach międzynarodowych na terenie państw należących do Unii Europejskiej i poza nią. Dysponujemy zarówno własnym taborem jak również posiadamy szeroką i sprawną bazę podwykonawców, za których rzetelność sami ręczymy. Doświadczone i dwuosobowe obsady, z którymi utrzymujemy stały, całodobowy kontakt pozwalają szybko i sprawnie realizować zlecenia naszych klientów. Jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań.
Naszym Klientom oferujemy:
- profesjonalny i miły kontakt
- błyskawiczne reagowanie na potrzeby klienta
- fachowa pomoc i doradztwo w zakresie transportu międzynarodowego
- brak zbędnych formalności
- szybkie opracowywanie ofert cenowych
- atrakcyjne stawki.

Przetwórstwo cebuli:
Posiadamy duże zaplecze magazynowe (2000 t) oraz komory schładzania, które umożliwiają przygotowanie białej cebuli na export.
Posiadamy również gospodarstwo rolne, które dysponuje nowoczesnym i wydajnym parkiem maszyn.


Specjalizujemy się w transporcie samochodowym, międzynarodowym. Oferujemy usługi spedycyjne. Stała współpraca ze sprawdzonymi firmami transportowymi, monitorowanie stanu taboru, monitorowanie jakości przekazów, ubezpieczenia, pozwalają nam zapewnić pełne bezpieczeństwo transportów.

Prowadzimy również skup, sortowanie i przetwórstwo cebuli. Posiadamy zaplecze magazynowe oraz komory schładzania. Uprawiamy cebulę z nasion uznanych firm holenderskich.

transport samochodowy, transport międzynarodowy, firma transportowa, skup cebuli, przetwórstwo cebuli

 

transport samochodowy, transport międzynarodowy, firma transportowa, skup cebuli, przetwórstwo cebuli, owoce, warzywa - hurt,