"Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe

25-430 Kielce
ul. Jaworskiego 24
tel: 41 345 43 10

 

Witam.
Przedstawiam Państwu ofertę współpracy w zakresie świadczenia usług transportowych.
Firma transportowa "JUPITER" prowadzi swoją działalność od stycznia 1991 roku. W okresie tym nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, świadcząc usługi transportowe, zaopatrzeniowe, przeprowadzki i przewozy ekspresowe. Mamy doświadczenie i wiedzę w przewożeniu wszelkiego rodzaju towaru a w szczególności w transporcie towarów wrażliwych na uszkodzenia i wrażliwe na temperaturę.
Zaplecze naszej firmy to wysokiej jakości sprzęt transportowy, gwarantujący bezpieczny przewóz powierzonego ładunku. Zdobyte pozwolenia i certyfikaty pozwalają nam świadczyć usługi transportowe na terenie całego kraju i Europy. Zatrudniamy doświadczonych pracowników posiadających wysokie kwalifikacje.
Dysponujemy głownie samochodami marki: Mercedes Sprinter powyżej 2008r o ładowności do 1,5 tony
o wymiarach skrzyni ładunkowej: długość 4,50 m, szerokość i wysokość 2,00 m mieszczącą 8 palet euro oraz Mercedes Sprinter długości skrzyni 4,75 mieszczący 6 do7 palet euro.
Jak również autami ciężarowymi o ładowności 6t i powierzchni do 60m3
Nasze auta są przystosowane do przewożenia mienia przesiedlenia, towarów na paletach, odzieży na wieszakach, niewielkich samochodów osobowych oraz maszyn i urządzeń.
Posiadamy również Kontenery, chłodnie, Izotermy, plandeki do przewożenia art. Spożywczych, farmaceutycznych.
Jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze, 7 dni w tygodniu. Nasi kierowcy są do Państwa usług .

Posiadamy stałe połączenia międzynarodowe i krajowe.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny +48 696-126-142 lub +48 609-679-077.
Biuro +48 41 345-43-10 fax 41 345-43-10
Poszukujemy firmy z którą moglibyśmy nawiązać współprace.
Posiadamy wolne ładunki oraz wolne pojazdy na terenie polski i europy ( od 1,5t do 8,5t)

Specjalista ds. Transportu
Piotr Łukaszuk
Jupiter Transport

Budimex, Skanska, Trock, McLane Polska Sp. z o.o, Kuehne + Nagel, MOPS Ostrowiec Świętokryski


Firma JUPITER prężnie działa i rozwija się w dziedzinie transportu i przeprowadzek. Oferujemy Państwu kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, a w nich: dostarczenie do Klienta materiałów do pakowania, pomoc w pakowaniu, wyniesienie mebli i urządzeń, utylizacja niepotrzebnych i starych przedmiotów, a po przybyciu na miejsce wniesienie, ustawienie, zamontowanie wyposażenia.
Przeprowadzki zagraniczne są dedykowane Klientom indywidualnym, a także firmom i instytucjom.
Transportujemy towar, odzież, a nawet samochody osobowe. Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe/zagraniczne są zawsze starannie zaplanowane i zorganizowane, aby zapewnićvPaństwu bezpieczeństwo i maksimum komfortu.
Zakresem swojego działania obejmujemy takie kraje jak np. Niemcy, Anglia, Hiszpania, Włoch, Austria, Szwajcaria, Rumunia, Francja, Dania, Holandia, Belgia i wiele innych.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu!
Proponujemy przewóz towarów i mienia na terenie kraju i całej Europy. Jesteśmy w stanie przetransportować ładunek w ciągu doby od złożenia zlecenia w dowolne miejsce. U nas każda przesyłka-paczka jest objęta ubezpieczeniem. Dajemy 100% gwarancji na bezpieczne dotarcie przesyłki do Klienta!!! Wszystko zapakujemy i zabezpieczymy naczas drogi. wszystko zniesiemy i wniesiemy. Zniżki dla stałych Klientów. Nasze auta sąprzystosowane do przewożenia mienia przesiedlenia, towarów na paletach, odzieży na wieszakach, niewiekich samochodów osobowych oraz maszyn i urządzeń. Świadczymy teżusługi przechowywania, przeładunków. Przeprowadzki i transport na trasie Niemcy-Holandia-Belgia-Anglia, Francja-Dania-Włochy-Austria-Węgry-Szwajcaria-Hiszpania-Portugalia-Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia-Szwecja-Norwegia.
zadzwoń, przekonaj się jak miła może być współpraca.
Przeprowadzki Krajowe i Międzynarodowe: +48 696-126-142, +48 668-463-126
Trassport +48 609-679-077, +41 345-43-10
Napisz do nas: Jupiter.transport@wp.pl, GG 6344549
Skype jupiter.transport
http://www.jupiter.e-biznes.org

Przeprowadzki Międzynarodowe i Transport w Europie
Niemcy - Holandia - Belgia - Anglia - Francja - Dania - Włochy - Austria - Węgry - Szwajcaria - Hiszpania - Portugalia - Litwa - Łotwa - Estonia - Finlandia - Szwecja - Norwegia - Rumunia

Przeprowadzki kompleksowe Krajowe Transport z/do miast w Polsce
Kielce, Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz, Poznań, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Toruń, Słupsk, Piła, Koszalin, Nowy Sącz, Krosno,

 

przeprowadzki miedzynarodowe, transport miedzynarodowy, biura, przeprowadzki Hiszpania, Transport anglia, Przeprowadzki Anglia, Transport mebli, transport krajowy mebli, sprzętu biurowego, transport kielce, transport, spedycja, transport zagraniczny, transport krajowy, Przeprowadzki Dania, Przeprowdzki Holandia, Transport Dania, Przeprowadzki niemcy, transport międzynarodowy,