"Jamox" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

88-320 Strzelno
ul. Powstania Wielkopolskiego 47
tel: 52 318 93 63
fax: 52 318 93 63

 

Transport cysternami na terenie Polski i krajach Unii Europejskiej. Cysterny o pojemnościach od 18 do 32 tysięcy litrów.
Przewozimy następujące produkty:
- mleko
- śmietanę
- soki
- cukier płynny
- tłuszcze
- wino
- oleje
- inne płynne artykuły spożywcze
|Posiadamy profesjonalny sprzęt i wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Posiadamy atesty i certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i profesjonalnie.
Firma zajmuje się również sprzedażą aut.


Firma JAMOX jest firmą prywatną, działającą nieprzerwanie od 1990 roku. Działamy głównie na terenie Polski i krajach Unii Europejskiej. Naszym głównym zajęciem jest transport artykułów spożywczych w cysternach o pojemności od 18 do 32 tysięcy litrów.
Przewozimy przede wszystkim:
- mleko
- śmietanę
- soki
- cukier płynny
- tłuszcze
- wino
- oleje
Oferujemy:
• redukcję kosztów - poprzez optymalizację wykorzystania środków transportu
• szeroki zakres usług
• kompleksowe rozwiązania logistyczne

Wdrażamy system jakości zgodny z ISO 9001:2000. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i profesjonalnie. Rzetelność i kompetencje personelu gwarantują bezproblemową współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe kierunki współpracy ponieważ dysponujemy nowoczesnym taborem.

Na indywidualne potrzeby Naszych zleceniodawców, możemy podjąć ryzyko zakupu specjalistycznego sprzętu oparte na trwałych umowach partnerskich.

Naszą firmę tworzy młoda kadra pracownicza z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem w tej wąskiej dziedzinie, jaką jest transport w cysternach spożywczych.


Transport na terenie Polski cysternami – 18 – 32 tys. litrów
Transport międzynarodowy w krajach U.E. – cysternami- 18 -32 tys. litrów
Sprzedaż aut
Transport cysternami artykułów spożywczych


Firma Janox zdobyła certyfikaty:
2004 rok ISO 9001:2000
2010 rok ISO 9001:2010

 

transport samochodowy, cysterny, transport mleka, przewóz mleka, transport artykułów płynnych, transport, spedycja, transport międzynarodowy,