"Irek Trans" Firma Transportowo-Usługowa Ireneusz Krasoń

43-195 Mikołów
ul. Kuźnicka 6
tel: 501 423 872
fax: 32 226 43 22

 

" IREK-TRANS " to firma działająca na rynku od 2000r. Od początku istnienia naszą domeną jest transport drogowy, ale przy ciągłej zmianie rynku otwarliśmy się również na sprzedaży detalicznej surowców , takich jak np. workowany piasek , żwir i wiele podobnych.

Aby wyjść naprzeciw państwa wymaganiom oferujemy również dodatkowo transport do podanego przez klienta celu.

Na każdym etapie realizacji usług jesteśmy przy Kliencie, pomagając mu przy projektowaniu rozwiązań, wyborze i podejmowaniu decyzji.

Oferta dodatkowa
Nasza firma zajmuje się również:

* wykopami pod fundamenty,
* utwardzeniem terenu,
* utwardzeniem drogi dojazdowej,
* dowozem materiałów sypkich na budowę wszelkiego typu,
* zaopatrzenie w sezonie grzewczym w miał, węgiel, koks.

Jako jedyni w okolicy, oferujemy po tak atrakcyjnej cenie pełen zestaw usług dotyczących sprzedaży i transportu kruszyw workowanych jak i luzem do 15T.

Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań klienta jest dla nas priorytetem od zawsze. Poziom naszych usług jest wyznacznikiem naszych działań.

Jako jedyni w okolicy, oferujemy po tak atrakcyjnej cenie pełen zestaw usług dotyczących sprzedaży i transportu kruszyw workowanych jak i luzem do 15T.

Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań klienta jest dla nas priorytetem od zawsze. Poziom naszych usług jest wyznacznikiem naszych działań. Rzetelność, uczciwość oraz jasne zasady to punkty, na które stawiamy.

Sprzęt
- Scania 94C, 3 osiowa wywrotka 12m3, ładowność 15 ton;

- Koparko ładowarka Case 580, 4 rodzaje łyżek do kopania;

Pojazdy ubezpieczone są w pełnym zakresie AC, także ładunki przewożone przez nas są ubezpieczone w ramach umowy ubezpieczenia OC przewoźnika drogowego w ruchu krajowym.

Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalny sprzęt są czynnikami zapewniającymi najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

 

transport drogowy, sprzedaż surowców, workowany piasek sprzedaż, transport kruszyw workowanych, kruszywa, transport samochodowy, budowlane usługi - fundamenty, wykopy,