Intertrans Sp. z o.o.

85-469 Bydgoszcz
ul. Opławiec 186
tel: 52 340 27 96
fax: 52 340 27 96

 

Firma powstała w roku 2003. Początki naszej działalności związane były z krajową i międzynarodową dystrybucją towarów szybko psujących oraz transportem zwierząt rzeźnych na terenie Polski. Z czasem profil naszej dzialalnosci zaczął ulegać zmianom. Odeszliśmy od transportu zwierząt i zajęliśmy się głównie transportem chłodniczym i organizacją spedycji na terenie Europy. Od roku 2007 specjalizujemy się w transporcie odpadów kategorii III i współpracujemy w tej dziedzinie zarówno z firmami polskimi, jak i międzynarodowymi. Posiadamy wszelkie niezbędne lecencje zezwalające na wykonywanie transportu, spedycji krajowej i międzynarodowej oraz odpowiednie certyfikaty weterynaryjne.

Od początku istnienia firmy naszym mottem było i jest zadowolenie oraz dobro Klienta. Dlatego gwarantujemy wysoki poziom usług, terminowość i niezawodność w ich wykonywaniu. W trosce o powierzony nam towar wyposażyliśmy auta w systemy GPS, naczepy chłodnie w termografy, a wszystkich kierowców w telefony, by na bieżąco można było kontrolować przebieg transportu. Oczywiście Państwa ładunek jest także dodatkowo przez nas ubezpieczony. Nasz tabor systematycznie dostosowywany jest do potrzeb Klientów i rozwijającego się rynku transportowego, a nasi spedytorzy i kierowcy nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe.

W naszej firmie stawiamy na doświadczenie, ale nie zapominamy także o obowiązku kształcenia młodzieży. Pod czujnym okiem kierowców z długoletnim stażem pracy, dajemy też szansę młodym kierowcom, chcącym nabyć niezbędnego do pracy w tym zawodzie doświadczenia praktycznego.

Zapraszamy chętne do współpracy firmy do kontaktu z nami, a naszym długoletnim Klientom chcielibyśmy w tym miejscu jeszcze raz podziękować za obdarzenie nas zaufaniem.

 

transport, spedycja, transport międzynarodowy, logistyka - operatorzy,